SELAMİ ŞAHİN’DEN 2 GÜN ÜST ÜSTE AŞK ŞARKILARI !

Şub 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 433 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN 2 GÜN ÜST ÜSTE AŞK ŞARKILARI !

SELAMİ ŞAHİN’DEN SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERLERİ!

SELAMİ ŞAHİN’DEN 2 GÜNDE 2000 DİNLEYİCİ REKORU!

SELAMİ ŞAHİN’DEN 2 GÜN ÜST ÜSTE AŞK ŞARKILARI

Unutulmaz şarkıları ve güçlü sahne performansı ile kendine hayran bırakan usta sanatçı Selami Şahin, Sevgililer Günü kapsamında verdiği konserlerle gönüllerde taht kurdu.

14 Şubat’ta Sevgililer Günü Özel konsepti ile Yeni Maslak’ta Aşkın Nur Yengi’nin performansının ardından sahne alan sanatçı, bir sonraki gün Kıbrıs’ta yine Aşkın Nur Yengi’den sonra sahne aldı.

Sahne öncesi muhabirlerin sorusunu yanıtlayan usta sanatçı;” Gelen insanların sevgisiyle varız biz. Onları mutlu etmek için elimden geldiğince gayret gösteriyorum. Aşkın Nur Yengi benim çok eski dostum. Onunla bu güzel günde birlikte aynı gecede sahne almak benim için şereftir. Ayrıca bu geceye özel şıklığıyla da göz dolduran değerli dostumun sahnesi de çok keyifli. ”

Yeni projeleriniz var mı sorusuna ise; ” Konserlerin haricinde beste çalışmalarım var. Hayatımı anlatan bir kitap yazacağız. Hit olmuş şarkıların notalarını kitap haline getireceğiz.”

Ajda hanıma Arapça okuma koçluğu yapması ile ilgili düşüncelerini ise; ” Ajda benim çok eski dostumdur. Arapça okuması ile ilgili bana Selamicim bir şarkı var, bir bölümü arapça tercüme eder misin dedi. Ben de emrin olur benim eskimeyen dostumsun seve seve dedim. Stüdyoda birlikte okuduk ben kendisini yönlendirdim. Çok da güzel ve keyifli oldu.” sözleriyle dile getirdi.

”Seninle Başım Dertte”, ”Alışmak Sevmekten Zor”, ”Ben Sevdalı Sen Belalı” gibi efsaneleşen şarkılarıyla sevgililer günü kapsamında art arda iki günde 2000 dinleyiciyle buluşan ve konser veren duayen sanatçı, eşsiz repertuvarıyla romantik iki konsere daha imza atarak geceyi ölümsüzleştirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys