ECE SEÇKİN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI! ECE SEÇKİN: ”TAKINTILI BİR BAŞAK BURCUYUM!”

Eki 14 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Etkinlikler, Haberler • 1163 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI! ECE SEÇKİN: ”TAKINTILI BİR BAŞAK BURCUYUM!”

ECE SEÇKİN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI!

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTE’NDE BİR YILDIZ: ECE SEÇKİN!

ECE SEÇKİN: ”TAKINTILI BİR BAŞAK BURCUYUM!”

Başarılı sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen yeni dönem açılış etkinliğinde üniversitelilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Müziğe ilgi duymaya anne karnında başladığını, küçüklüğünde annesinden piyano eğitimi aldığını belirten Ece Seçkin, Hukuk Fakültesi’nden sanat dünyasına olan yolculuğunu öğrencilerle paylaştı.

Yaklaşık bir saat öğrencilerin sorularını yanıtlayan Ece Seçkin, Christina Aguilera, Celine Dion ve Lara Fabian’ın çocukluğundan beri tüylerini diken diken eden üç isim olduğunu belirtti.

Karakterinizi hangi renk yansıtır sorusuna: ” Ben takıntılı bir Başak Burcu’yum. O yüzden olsam olsam ya siyah ya da beyaz olurdum. Arası kesinlikle bende olmazdı.” şeklinde esprili bir şekilde cevap verdi.

Başak burcu olması ve titizliği ile ilgili ise: ” Benim en yakın arkadaşım bana kalmaya geldiğinde bile bir süre sonra gözünün içine bakıyorum n’olur git diye. Çünkü biliyor ki gider gitmez temizlik yapacağım. Sadece temizlikle ilgili değil. Düzen, simetri… Benim için çok önemli. Mesela hijyen olmadığını hissettiğim bir yer hayat standartlarımı düşürebilir. Benim evime saç toplamadan girmek, yerlere saç dökmek, çıplak ayakla yerlere basmak, parkelerde iz bırakmak beni delirtir.

Rap müzikteki gelişmeleri heyecanla ve beğenerek takip ettiğini belirten Ece Seçkin, Ozan Doğulu ile birlikte çalışmalara imza atmasının kendisi için büyük bir şans olduğunu belirtti.

Keyifli söyleşi, Ece Seçkin’in teşekkürlerinin ardından Basın&Yayın Koordinatörleri Alara Aslan ve Tuğba Akçay’ın fidan bağış belgesi takdimiyle sona erdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys