Mert Ali İçelli “Son Ses”

Mar 13 • Bültenler, Haberler, Mert Ali İçelli Bültenleri, Mert Ali İçelli Haberleri • 4028 görüntüleme • Yorum yok Mert Ali İçelli “Son Ses”

mert-ali-icelli-son-ses-kapak_r

Genç neslin en çok tercih edilen aranjörü, çalıştığı sanatçıların kariyerine imza atan şarkıların mimarı, “İki Medeni İnsan”, “Kutsal Toprak”, “Merhaba Merhaba”, “Teşekkür Ederim”, “Seve Seve”, “Çifte Kavrulmuş”, “Aşklarım Büyük Benden”, “Zirve”, “Hayat Öpücüğü” gibi 50’den fazla şarkıyı “hit” kategorisine yerleştiren Mert Ali İçelli, üçüncü teklisi “Son Ses” ile Mart 2015’de yorumcu kimliğiyle müzikal kariyerine devam ediyor.

Geçtiğimiz yaz yayımladığı “Sözün Bittiği Yer” ile yorumcu olarak projelerine hız veren Mert Ali İçelli, 2015 sonbaharında çıkaracağı ilk solo albümünden önce tekliler ile devam ediyor.

Radyolar ve Klüplerin Yeni Hit’i; “Son Ses”

Sözleri ve müziği Elif Nun’a, düzenlemesi Mert Ali İçelli’ye ait olan “Son Ses” in mixine de Mert Ali İçelli imza atarken, masteringini ise Emre Kıral yaptı. Şarkının tüm kayıtları Quartz Stüdyo’da yapılırken, Gündem Yaylı Grubu, Mehmet Akatay ve Ömer Arslan enstrümanları ile “Son Ses”e hayat verdi.

Fotoğraflar Kutsi ve Hilmi Özer’den…

Yeni teklisinin görselleri için iki ayrı mekan ve fotoğrafçı ile çalışan Mert Ali İçelli, çok yakın arkadaşları Kutsi ve prodüktör Hilmi Özer’in objektiflerine poz verdi. Belgrad Ormanları ve stüdyoda yapılan çekimlerde şarkının enerjisine uygun, şehirli genç adam stiliyle karşımıza çıkan Mert Ali İçelli arkadaşları ile çalışmanın konforunu da yaşadı. Kapak tasarımını ise Michel Manfredi hazırladı.

“Son Ses” Paris’de Kliplendi. 3 Günlük Sete 3 Fransız Yönetmen…

Video klip çekimi için Fransa/Paris’e giden Mert Ali İçelli, 3 gün süren çekimlerde Fransız yönetmenler Pierre Dufour, Maxime Devaux ve Jean Christophe Garcia ile çalıştı. Avrupa’nın başarılı isimleri olan 3 yönetmen, ilk kez bir Türk sanatçı için kamera arkasına geçti. Çekimlerin tamamı Paris’in farklı iç ve dış mekanlarında gerçekleşirken, Mert Ali İçelli’ye Fransız oyuncu/modeller Laura St James ve Cindy Caboche eşlik etti. Dünya’nın en romantik şehirlerinden Paris’in eşsiz ambiyansında yapılan çekimlerde Mert Ali İçelli, başarılı performansı ile son dönemin en ilgi çekici video klibine imza attı.

Mert Ali İçelli’nin yepyeni teklisi “Son Ses” DokuzSekiz Müzik etiketi, Ahmet Çelenk yapımcılığında Mart 2015’in ikinci haftası tüm dijital platformlar ve radyolarda yerini alıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys