Deniz Sipahi ‘Karaborsa’

Mar 6 • Bültenler, Deniz Sipahi Bültenleri, Deniz Sipahi Haberleri, Haberler • 5887 görüntüleme • Yorum yok Deniz Sipahi ‘Karaborsa’

Müzisyen, oyuncu Deniz Sipahi, son dönemin en popüler gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in  son iki bölümünde söylediği “Karaborsa’” isimli şarkısı ile sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti. Şimdi de Deniz Sipahi’nin ilk albümünün habercisi olan “Karaborsa”, DMC etiketiyle dijital platformlar ve radyolarda yerini alıyor.Söz ve müziği Hakan Tunçbilek’e, düzenlemesi Alparslan Türer ve Emre Can’a ait olan Deniz Sipahi’nin ilk teklisi “Karaborsa”, özellikle dizide yayınlandıktan sonra sıkı bir takipçi kitlesi kazandı.Yaklaşık 10 yıldır yaptığı oyunculuğun yanı sıra sahnede vokal olarak ilk kez Burak Kut’la çalışmaya başlayan Deniz Sipahi, ardından Ajda Pekkan, Sinan Erkoç, Gökhan Türkmen gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı.                   Genç sanatçı, döneminin popüler dizilerinden Dürüye’nin Güğümleri ‘nde     başrollerden biri olarak karşımıza çıkarken, aynı dizinin müziklerini de seslendirdi.

Deniz Sipahi, “Karaborsa”nın görselleri için iki ayrı fotoğraf çekiminde, Kemal Kekeva ve Burak Erzincanlı ‘nın objektiflerine verdiği pozlarda güçlü yorumunun yanı sıra oyunculuğunu da konuşturdu. Güzel genç kadın, verdiği farklı pozlar ve tarzı ile de adından söz ettirecek.

Kapak tasarımını ise Bestimage’ın hazırladığı “Karaborsa”nın önümüzdeki günlerde çekilecek video klibi için kamera karşısına geçecek olan Deniz Sipahi ve ekibi renkli, dinamik ve keyifli sahnelere imza atacak.

Orkestrası ile geçmişten günümüze alternatif  Türkçe pop ve rock şarkıları, etkileyici yorumu ve eğlenceli performansı ile sahneye taşıyan Deniz Sipahi, oyunculuk kariyerine de devam ediyor.

KaraborsaDeniz Sipahi yorumuyla, DMC etiketiyle Temmuz2014’ün ilk haftası yayınlandı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys