TÜM RENKLERİ BULUŞTURAN FESTİVAL: TRAKYA FEST!

Tem 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1512 görüntüleme • Yorum yok TÜM RENKLERİ BULUŞTURAN FESTİVAL: TRAKYA FEST!

TÜM RENKLERİ BULUŞTURAN FESTİVAL: TRAKYA FEST!

HERKESİN FESTİVALİ: TRAKYA FEST!

TRAKYA BÖLGESİNİN EN BÜYÜK FESTİVALİ!

Trakya Fest 2019
18-19-20-21 Temmuz
Keşan, Uzunkum

Trakya Bölgesi’nin ilk müzik festivali olan ve bu sene üçüncüsü düzenlenen Trakya Fest, Orfe Organizasyon imzasıyla birbirinden farklı etkinlikler ve başarılı performanslara ev sahipliği yaparak katılımcılara eşsiz bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

”Tüm Renkleri Buluşturan Festival” sloganıyla her yıl yenilenen ve her kesimden insana hitap etmeyi hedefleyen Orfe Organizasyon, Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıları ağırlayarak bu sene yaklaşık 50 bin kişiye müzik ve eğlence dolu 4 gün yaşatacak.

18-19-20-21 Temmuz tarihlerinde şehir merkezine 7 dakika uzaklıkta bulunan, doğa harikası Uzunkum’da gerçekleşecek olan festivalde, bu sene sahne alacak isimler ise şu şekilde:
Aslı Gökyokuş, Ayo&Teo, Bedük, Ben Fero, Büyük Ev Ablukada, Can Bonomo, Cihan Mürtezaoğlu, Crew Project, Deniz Tekin, Dolu Kadehi Ters Tut, Edis, Emir Can İğrek, Ezhel, Feridun Düzağaç, Gaye Su Akyol, Gazapizm, Gencer Savaş ve Orkestrası, Jehan Barbur, Kahraman Deniz, Melek Mosso, Mor ve Ötesi, Nova Norda, Ozbi ft. Gülce Duru, Pera, RockA, Seksendört, Selçuk Balcı, Suzan Kardeş, TNK, Yüksek Sadakat, Yüzyüzeyken Konuşuruz, YÖKŞ.

Türkiye’den farklı tarzlarda başarılı sanatçıların yanı sıra Amerikalı ünlü ikili Ayo&Teo’da festival sahnesinde yer alacak isimlerden olacak. Dünya çapında tanınan ve 600 milyonu geçkin izlenme rakamlarına sahip Ayo&Teo’nun katılımcılar için sürprizleri heyecanla bekleniyor.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında festival alanında Engelsiz Sahne isimli özel bir sahne oluşturulacak ve aynı zamanda sokak hayvanlarına bağış stantlarıyla destek verilecek.

Festival Sahnesi:
*Aslı Gökyokuş
*Ayo&Teo
*Bedük
*Ben Fero
*Büyük Ev Ablukada
*Can Bonomo
*Cihan Mürtezaoğlu
*Crew Project
*Deniz Tekin
*Dolu Kadehi Ters Tut
*Edis
*Emir Can İğrek
*Ezhel
*Feridun Düzağaç
*Gaye Su Akyol
*Gazapizm
*Gencer Savaş ve Orkestrası
*Jehan Barbur
*Kahraman Deniz
*Melek Mosso
*Mor ve Ötesi
*Nova Norda
*Ozbi ft. Gülce Duru
*Pera
*RockA
*Seksendört
*Selçuk Balcı
*Suzan Kardeş
*TNK
*Yüksek Sadakat
*Yüzyüzeyken Konuşuruz
*YÖKŞ

Festival aktiviteleri:
*Gencer Savaş Bandosu / Workshop
*Rio Karnavalı
*PUBG Turnuvası

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys