SUZAN KARDEŞ İLE ‘’BEKRİYA GECELERİ’’ TÜRKİYE’YE AÇILIYOR!

Kas 8 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1651 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İLE ‘’BEKRİYA GECELERİ’’ TÜRKİYE’YE AÇILIYOR!

SUZAN KARDEŞ İLE ‘’BEKRİYA GECELERİ’’ TÜRKİYE’YE AÇILIYOR!

BEKRİYA’YA YOĞUN İLGİ!

BEKRİYA GECELERİ ŞİMDİ DE İZMİR’DE!

Sevilen sanatçı Suzan Kardeş’in 12 yıl aradan sonra günümüze taşıdığı “Bekriya Geceleri” İstanbul’un ardından şimdi de İzmir’e taşınıyor.

İstanbul Moda Kayıkhane Sahnesi’nde her Çarşamba günü düzenlenen, Suzan Kardeş’in en güzel şarkılarını seslendirdiği “Bekriya Geceleri” gördüğü yoğun ilgi ve topladığı büyük beğeniden sonra 12 Kasım Salı günü İzmir Simge Balık’ta düzenleniyor.

Özlenen meyhane kültürünü yeniden yaşatan ve Türk sanat müziği, arabesk, pop, Rumeli ve Balkan müziklerine doyduğumuz Bekriya Geceleri’nde ,Suzan Kardeş’in özel hazırladığı balkan esintilerinin olduğu mezelerle de özlenen bekriya menüsü İstanbul’dan sonra İzmir’de Simge Balık Restaurant’ta.

İzmir’in ardından Türkiye’nin diğer illerinde de gerçekleşecek olan Bekriya Geceleri’yle özlenen meyhane kültürünü Türkiye’ye taşıyacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys