RABİA GÜÇLÜ SESİ VE DANSLARI İLE ÇOK KONUŞULACAK ! 

Ağu 22 • Bültenler, Haberler, Rabia Bültenler, Rabia Haberler • 2717 görüntüleme • Yorum yok RABİA GÜÇLÜ SESİ VE DANSLARI İLE ÇOK KONUŞULACAK ! 

 
RABİA GÜÇLÜ SESİ VE DANSLARI İLE ÇOK KONUŞULACAK ! 
 
MELEZ GÜZELİ RABİA ! 
 
HEM GENÇ, HEM ATARLI, HEM GÜÇLÜ, HEM EĞLENCELİ ! 
İskender Paydaş işbirliği ile gerçekleştirdiği ilk teklisi Kime Ne Arkadaşım’ı yakın zaman önce dinleyiciler ile buluşturan yetenekli sanatçı Rabia, şarkının klibi ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
2016 yılında Number1 TV ve Number1 Fm tarafından düzenlenen ” Numberone Şarkını Söyle ” yarışmasına katılan ve yarışmada Whitney Houston’ın I Have Nothing şarkısını seslendirip birinci olarak herkesi kendine hayran bırakan genç yetenek Rabia, şimdilerde Kime Ne Arkadaşım şarkısının heyecanını yaşıyor.
 
15 yaşından itibaren aldığı şan eğitimi ile birleştirdiği güçlü sesinin yanı sıra klipteki dansları ve imajı ile melezlere benzetilen Rabia, klipte izleyenlere görsel şölen sunuyor. 
 
Dansları ve tarzı ile beğeni topladı ! 
 
Pop müziğin yepyeni ismi Rabia, Serdar Börcan yönetmenliğinde ve Ferit Çetinkaya görüntü yönetmenliğinde kliplendirdiği şarkısı için profesyonel dansçılar ile birlikte çalıştı.
 
İyi bir kondisyon gerektiren ve içerisinde güçlü hareketlerin yer aldığı High Heels dansını dansçıları ile beraber sergileyen genç sanatçı, solo dans performansı ile de iddiasını ortaya koyuyor. 
 
Rabia’dan Afro Salsa dansı ! 
 
Şan eğitiminin yanı sıra küçük yaşlardan beri dans eğitimi de alan sanatçı, klipte solo dans sahnelerinde Afro Salsa dansına imza atarak hem hareketleri hem de kıyafet ve tarzı ile alışılagelmişin dışında bir performans klibini müzik severler ile buluşturdu. 
 
Rabia, ilk şarkısı ile ilgili duygularını : ” Kime ne arkadaşımı ilk duyduğumda çok sevdim ve kaç kere dinledim hatırlamıyorum. Sözlerini okuduğumda ise hem kendi yaşıma hem de hitap etmek istediğim kitleye en uygun şarkıyı buldum dedim. Kime Ne Arkadaşım adından da anlaşıldığı gibi bazı dönemlerde çevremizdeki insanlara hiç çekinmeden söylemek istediğimiz bir söz. Artık bu sözü kullanırken şarkımdan büyük bir güç alıyorum. Kime Ne Arkadaşım kız erkek ilişkilerini çok esprili bir dille anlatan sıcak ve samimi bir şarkı oldu. İlk projem için çok heyecanlıyım. Umarım dinleyicilerde benimle aynı heyecanı paylaşıp, şarkımı çok severler. ” sözleri ile anlattı. 
 
Sözleri Gökhan Şahin’e, müziği Rıfat Şahin’e ait olan Rabia’nın ilk teklisi Kime Ne Arkadaşım’ın klibi, tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı. 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys