SİMGE’NİN YENİ ALBÜMÜ ‘BEN BAZEN”YAYINLANDI ! GÜÇLÜ, İDDİALI VE FARKLI ! 

Haz 4 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3167 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN YENİ ALBÜMÜ ‘BEN BAZEN”YAYINLANDI ! GÜÇLÜ, İDDİALI VE FARKLI ! 

 

SİMGE’NİN YENİ ALBÜMÜ ”BEN BAZEN” YAYINLANDI ! 

GÜÇLÜ, İDDİALI VE FARKLI ! 

Son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden sanatçı Simge, uzun süredir beklenen ve ” Ben Bazen ” ismini verdiği albümünü dinleyicilerin beğenisine sundu.

Yaklaşık dört senedir çalışmalarını sürdürdüğü albümü esnasında bir yandan çalışmalarına devam ederek listelerde üst sıralarda uzun süre yer alan ve dillere dolanan teklilere imza atan Simge, 14 şarkının yer aldığı albümünde farklı tarzlar deneyerek güçlü ve adını Türk müzik tarihine yazdıracak kadar iddialı bir albümü müzikseverler ile buluşturuyor.

” Geçmişe gidip, günümüze döneceksiniz. ”

Simge yeni albümü ile ilgili duygularını: ”  Uzun zamandır biriktirdiğim şarkılarımla çıktığım bu yolda, hem sözleriyle hem besteleriyle çok kıymetli müzisyenlerle çalıştım. İçinde 14 şarkı olan albümümde birbirinden farklı müzik türlerinde sesimi duyacağınız için çok heyecanlıyım. Prodüktörlüğünü Ozan Bayraşa ile beraber üstlendiğim bu albüm trap’ten vals’e, rock’tan r&b ye, türkü’den, house’a farklı ruh hallerine hitap eden türde şarkılardan oluşuyor. Aynı zamanda albümde zamansızlık teması olmasını isteğimiz için şarkılarla geçmişe gidip günümüze döneceksiniz.  14 yaşımda yaptığım, müziğe ilk adımım olan bestemi de gitarımla çalıp söyledim sizlere. Albüm fotoğraflarımı Nihat Odabaşı’yla çok heyecanlanarak çektik. Hayal ettiğimiz şey, uzun süren stüdyo sürecini fotoğraflara yansıtmaktı. Bu sebeple çekimleri kayıt stüdyosunda gerçekleştirdik. Albümün ilk video klibi Ben Bazen’de ise içimdeki özgür ruhlu kızla sizleri tanıştırmak istedik. Albümde birbirinden farklı aranjmanlarla da tüm hissettiklerimi sizlere aktarabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Umarım sizlerde beğenerek dinlersiniz. ” sözleriyle dile getirdi. 

Albüm kendi şarkılarının yanı sıra söz müzikte; Alper Narman, Çağrı Telkıvıran, Ersay Üner, Gökhan Şahin, Onurr, Ozan Bayraşa, Selim Siyami Sümer, Sezen Aksu, Sibel Algan ve Yasemin Özler gibi çok değerli sanatçıların imzasının bulunduğu şarkılardan oluşuyor.Düzenlemelerde ise; Erdem Yörük, Erhan Bayrak, Onurr, Ozan Bayraşa, Serkan Ölçer, Öğünç Başara gibi müzisyenler ile çalışıldı.

Söz ve müziği Ersay Üner’e, düzenlemesi Ozan Bayraşa’ya ait olan ve albüm ile aynı ismi taşıyan çıkış şarkısı Ben Bazen’i Murat Joker yönetmenliğinde kliplendiren sanatçı, klip çekimini üç günde Göcek’te tamamladı.

Simge ve Ozan Bayraşa’nın prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Simge, fotoğraflar ve tasarım için usta fotoğrafçı Nihat Odabaşı ile çalışırken, stylingde Anıl Can, makyajda Seçkin Süngüç ve saç tasarımında Nuri Şekerci ile çalıştı.

Simge’nin yeni albümü ”Ben Bazen” DMC etiketiyle 1 Haziran tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys