ECE SEÇKİN FESTİVALLERİN BAŞ TACI OLDU!

Tem 29 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Haberler • 3100 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN FESTİVALLERİN BAŞ TACI OLDU!

FESTİVAL REKORTMENİ ECE SEÇKİN!
FESTİVALLERİN BAŞ TACI OLDU!

Türk pop müziğinin genç ve iddialı isimlerinden Ece Seçkin, yoğun konser ve festival takvimiyle bu yazı en iyi değerlendiren isimlerden oldu.

Şarkılarının müzik listelerinin zirvesine yerleştiği, konserlerinde yoğun bir ilgiyle ve sevgiyle ağırlanan güzel sanatçı, bu yaz tüm Türkiye’yi etkisi altına aldı.

Yaz boyunca tüm Türkiye’de gerçekleşen festivallerin gözde isimlerden biri haline gelen Ece Seçkin, duygularını ise şu sözlerle ifade etti:”İşimi aşkla yapmanın karşılığını ülkemizde sevenlerimin yoğun ilgisiyle alıyorum ve içinde bulunduğum bu dönemin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Muhteşem bir ekiple çalışıyorum. Onlar benim en değerli güç kaynağım.”

Ece Seçkin’in konser takvimi ise şu şekilde:

26 Temmuz Marmaris
27 Temmuz Marmaris
28 Temmuz Aydın
2 Ağustos Mersin
9 Ağustos Lüleburgaz
12 Ağustos Çınarcık
24 Ağustos Gaziantep
7 Eylül Marmaris
8 Eylül Manisa
12 Ekim İstanbul
18 Ekim Adana
19 Ekim Gaziantep
26 Ekim İstanbul

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys