ÖZGÜN’DEN YEPYENİ DUYGUSAL BİR ŞARKI: ” Gelmiyor musun ? ”

Mar 6 • Haberler, Özgün Haberleri, Yazılı Basın • 3176 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN’DEN YEPYENİ DUYGUSAL BİR ŞARKI: ” Gelmiyor musun ? ”


ÖZGÜN’DEN YEPYENİ DUYGUSAL BİR ŞARKI: 
” Gelmiyor musun ? ” 
 
 
Pop müziğin en önemli ve önde gelen isimlerinden Özgün, yepyeni çalışması ”Gelmiyor Musun”u dinleyiciler ile buluşturdu.
Özgün’ün yepyeni şarkısı ”Gelmiyor Musun” Buray imzası taşıyor ! 
Yaptığı her albüm ve şarkı ile listelerdeki yerini her zaman koruyan ve bir çok ödüle layık görülen başarılı sanatçı, sözleri Gözde Ançel’e ve müziği Buray ile Gözde Ançel’e ait olan slow şarkısı ”Gelmiyor Musun” ile dört mevsim müzikseverleri saracak bir şarkıya imza atıyor.
Back vokallerde güçlü sesi ile Şelale Şehnaz Sam, İbrahim Şevki ve Buray’da sevilen sanatçı Özgün’e eşlik etti.
Ayrılık acısını en saf haliyle anlatan ve ayrılığın ardından yaşanan duygulara tercüman olan şarkının düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş tarafından yapıldı.
Özgün’ün uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı ” Gelmiyor Musun ” şarkısı, 6 Mart tarihinde Avrupa Müzik markası ile tüm dijital platformlarda , klibi ise tüm müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys