ANKARALILAR SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SELAMİ ŞAHİN İLE KUTLADI !

Şub 15 • Bültenler, Haberler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1491 görüntüleme • Yorum yok ANKARALILAR SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SELAMİ ŞAHİN İLE KUTLADI !

 
  
ANKARALILAR SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SELAMİ ŞAHİN İLE KUTLADI !
 
EN GÜZEL AŞK ŞARKILARININ SAHİBİ SELAMİ ŞAHİN ! 
 
Dillerden düşmeyen bestelerin sahibi duayen sanatçı Selami Şahin, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ankara’nın gözde eğlence kompleksi Winner İncek’te muhteşem bir konsere imza attı.
Rezervasyonlar günler öncesinden tükendi !
Tüm şarkılarında olduğu gibi Tanımam Senden Başka şarkısını da salonu dolduran dinleyiciler ile birlikte hep bir ağızdan okuyan Selami Şahin, rezervasyonu günler önceden tükenen gecede her zaman olduğu gibi yine büyüleyici bir performansa imza attı.
” Sevenler için her gün sevgililer günü kadar kutsaldır. ”
Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan ve en güzel aşk şarkıları ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatan Selami Şahin : ” 14 Şubat Sevgililer Günü herkese mutluluk, huzur ve güzellik getirsin. Birbirini seven iki insan için her gün sevgililer günü kadar kutsaldır. ” sözleriyle duygularını dile getirdi.
Duygulara tercüman oldu !
Besteleriyle birçok insanın duygularına tercüman olan usta sanatçı, 2 saat boyunca performans sergileyerek sevilen şarkılarını Ankaralı hayranları için seslendirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys