ÖZGÜN HEM OYUNCULUĞU HEM MÜZİKLERİ İLE GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’DE ! 

Şub 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 1891 görüntüleme • Yorum yok ÖZGÜN HEM OYUNCULUĞU HEM MÜZİKLERİ İLE GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’DE ! 

 
 
ÖZGÜN HEM OYUNCULUĞU HEM MÜZİKLERİ İLE 
GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL’DE ! 
Pop müziğin güçlü isimlerinden Özgün, Gözlerin Ardında Müzikal isimli tiyatro oyununda müzikleri ve oyunculuğu ile yer alıyor.
Tiyatro Keyfi’nin Tomurcuk Vakfı ve Down Türkiye’nin desteğiyle yaptığı son eseri Gözlerin Ardında Müzikal’de sevilen şarkılarını akustik formatta seslendirecek olan sanatçı, aynı zamanda oyunculuğuyla da kendine hayran bırakacak.
Down Türkiye ile işbirliği içerisinde sosyal sorumluluk projelerine destek veren Özgün, aynı zamanda bir  farkındalık projesi olan oyunda, down sendromlu oğlu doğduktan sonra herkes tarafından yalnız bırakılan anneyi oynayan Eda Kandulu ile sahneyi paylaşıyor.
Kemal Başar tarafından yönetilen, Nava Semel’in dünyaca ünlü eseri  5 Şubat Pazartesi Akşamı Süzer Plaza’daki Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de basın galasını gerçekleştirecek.
Eser, 17 Şubat’ta Duru Tiyatro, 22 Şubat, 8 ve 30 Mart’ta ise Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de İstanbul seyircisi ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys