ÖRNEK BABA ÖZGÜN, BAYRAMI AİLESİ İLE BİRLİKTE KUTLADI !

Nis 25 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Özgün Haberleri, Özgün küpürleri, Yazılı Basın • 3372 görüntüleme • Yorum yok ÖRNEK BABA ÖZGÜN, BAYRAMI AİLESİ İLE BİRLİKTE KUTLADI !

 
ÖRNEK BABA ÖZGÜN, BAYRAMI AİLESİ İLE BİRLİKTE KUTLADI ! 
Başarılı sanatçı Özgün, eşi Nida Uğurlu ve sosyal medyanın yeni fenomeni haline gelen oğlu Ediz ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Beşiktaş Barbaros Parkı’ndaydı.
Özgün sosyal medyada eşi ve oğlu Ediz ile çekildiği fotoğrafı paylaşarak : ” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Atamızın dünya çocuklarına armağan ettiği bu güzel bayram gününde biz de ailecek kutlamamızı yaptık. ” dedi.
Aralarında bir çok ünlü isminde bulunduğu, çocuk haklarının önemine dikkat çekmek ve çocuk hakları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla kurulan Algida Mutlu Çocuklar Anıtı etkinliği için parka gelen Özgün, yoğun bir ilgi ile karşılaştı ve hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys