MERT ALİ İÇELLİ ‘VUR BENİ’ ‘VUR BENİ’ LİSTELERİ ALT ÜST EDECEK !

Mar 22 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Mert Ali İçelli Bültenleri, Mert Ali İçelli Haberleri, Mert Ali İçelli Küpürler • 4896 görüntüleme • Yorum yok MERT ALİ İÇELLİ ‘VUR BENİ’ ‘VUR BENİ’ LİSTELERİ ALT ÜST EDECEK !

irazakilogo
MERT ALİ İÇELLİ 
 
‘VUR BENİ’
 
‘VUR BENİ’ LİSTELERİ ALT ÜST EDECEK !

Başarılı aranjör ve birçok hit şarkının kahramanı Mert Ali İçelli,  ‘Vur Beni’ isimli yepyeni çalışması ile iddialı geliyor.

Söz ve bestesi Elif Nun’ a ve düzenlemesi ile mix’i Mert Ali İçelli’ye ait olan ‘Vur Beni’ şarkısının mastering’ i ise Emre Kıral imzası taşıyor.
Soner Sarıkabadayı, Emre Altuğ, Işın Karaca, Murat Boz, Demet Akalın ve daha bir çok ünlü sanatçının başarılı şarkılarının aranjörü ve yaratıcısı olan Mert Ali , ‘Vur Beni’ şarkısının  kayıtlarını kendi stüdyosunda tamamladı. Aranjörlük kariyerine devam eden başarılı isim, aynı zamanda yorumcu kimliği ile de müzik sektöründe başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.
 
‘Vur Beni’ ye Hollanda’da Klip Çekti …
Mert Ali İçelli’ nin yeni teklisi  ‘Vur Beni’ şarkısının klibi Hollanda’da  3 gün süren çekimlerle tamamlandı. Klibin hem yönetmenliğini hem de görüntü yönetmenliğini başarılı isim Serdar Seki üstlenirken, albüm fotoğrafları İlker Uzunalan imzası taşıyor.
Mert Ali İçelli’nin yepyeni teklisi ‘Vur Beni’ DMC etiketi ile 9 Mart’ta Itunes ve TTnet’te, 16 Mart’ta tüm müzik marketlerde yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys