GELENEK BOZULMADI ! SUZAN KARDEŞ ZARİFİ SEZONUNU AÇTI !

Eki 7 • Haberler, Suzan Kardeş Haberleri • 3605 görüntüleme • Yorum yok GELENEK BOZULMADI ! SUZAN KARDEŞ ZARİFİ SEZONUNU AÇTI !


 
 
SUZAN KARDEŞ ZARİFİ SEZONUNU AÇTI !
 
GELENEK BOZULMADI
 
SUZAN KARDEŞ 10 YILDIR KENDİ GÜNÜ VE SAATİNDE ZARİFİ SAHNESİ’NDE…
 
 
Yetenek abidesi başarılı sanatçı Suzan Kardeş, Beyoğlu’nun en sevilen mekanlarından biri olan Beyoğlu Zarifi Sahnesi’nde 10. sezonun açılışını , geçtiğimiz akşam  yaptı.
Eğlenceli sahnesiyle Yeşilçam’dan Türkçe Pop’a, Arabesk’ten 9/8’liklere kadar uzanan geniş repertuvarı ile kendisini dinlemeye gelenlere müzik dolu bir gece yaşatan sanatçı, yine her Çarşamba Zarifi sahnesinde olacak.
Zahide Yetiş’in de dinlemeye gelenler arasında  bulunduğu gecede,  Suzan Kardeş ; ” Yakın zamanda çok sevgili Tarık Akan’ı kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Bu gece Yeşilçam potporimizi bütün Yeşilçam emekçilerine söylüyoruz. 10 yıldır olduğu gibi yine Zarifi sahnesindeyiz. Bizi yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler. ” sözleri ile sahnede duygularını dile getirdi. 
suzan-kardes_3
suzan-kardes_1

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys