LEVENT DÖRTER’İN YENİ ŞARKISI AYRILA AYRILA !

Mar 22 • Bültenler, Haberler, Levent Dörter Bültenleri, Levent Dörter Haberleri • 3522 görüntüleme • Yorum yok LEVENT DÖRTER’İN YENİ ŞARKISI AYRILA AYRILA !

irazakilogo

LEVENT DÖRTER 

‘ Ayrıla Ayrıla ‘

LEVENT DÖRTER’İN YENİ ŞARKISI AYRILA AYRILA 

 

Geçtiğimiz yazın sevilen hitlerinden, uzun süre listelerde üst sıralarda yer alan şarkılardan biri olan ‘Hadi’nin sahibi Levent Dörter, yepyeni teklisi ‘Ayrıla Ayrıla’ yı müzikseverler ile buluşturuyor.

 

Türk pop müziğinin Aşka Saygımdan, Gel Al Anılarını, Kağıt Kesiği ve Hadi gibi başarılı şarkıları ile kendini kanıtlamış ismi Levent Dörter; sözleri Zeki Güner’e, bestesi kendisine ve düzenlemesi Olcay Demirci’ye ait olan ‘Ayrıla Ayrıla’ isimli yeni şarkısı ile yine iddialı geliyor.

 

Yılın sevilen slow şarkılarından biri olmaya aday ‘Ayrıla Ayrıla’nın klibi Gürcan Keltek yönetmenliği ve Murat Tuncel görüntü yönetmenliğinde Balat’ta eskiden çok heybetli ama artık sadece ruhu olan bir köşkte ve Büyükada’da çekildi.

 

İki gün süren ve 30 kişilik bir ekiple tamamlanan klip çekimlerinde, köşkte daha önce ikamet eden insanların ruhlarını canlandıran altı kişilik oyuncu kadrosu Levent Dörter’e eşlik etti.

 

Levent Dörter’in listeleri alt üst edecek olan yeni şarkısı ‘ Ayrıla Ayrıla ‘ 18 Mart tarihinde GNL etiketi ile müzik kanallarında ve dijital platformlarda, çok kısa bir süre içerisinde de tüm müzik marketlerde yerini alıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys