SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ : ”YANKI”

Şub 1 • Klipler, Simge haberleri • 6502 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ : ”YANKI”

SİMGE YEPYENİ ŞARKISI İLE HER YERDE ”YANKI”LANACAK !

SİMGE’NİN YENİ TEKLİSİ : ”YANKI”

Geçtiğimiz Haziran ayında çıkardığı Miş Miş şarkısı ile büyük ses getiren ve klibi 100 milyona yakın izlenen Simge, ”Yankı” isimli yepyeni çalışması ile 2016’da sevenleri ile buluşuyor.

Tüm yaz boyunca listelerde 1 numarada yer alan, Altın Kelebek ve daha bir çok prestijli ödüle layık görülen başarılı sanatçı, uzun zamandır Ozan Bayraşa ile  üzerinde birlikte çalıştıkları ‘Yankı’ ile yine iddialı geliyor.

‘Yankı’ şarkısının sözleri Deniz Erten ve Sezen Aksu’ya, müziği Simge Sağın, Ersay Üner ve Ozan Bayraşa’ya ve aranjesi Ozan Bayraşa’ya ait.

Sezen Aksu, Deniz Erten ve Ersay Üner gibi birbirinden önemli müzisyenler ile birlikte güzel bir ekip çalışması sonucunda ortaya çıkan yeni teklisi ‘Yankı’ ile Simge; farklı bir tarz yakalamayı başardı.

Hayranlarının merakla beklediği Simge‘nin yepyeni teklisi ”Yankı” ,  DMC etiketi ile 29 Ocak’ta tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde…

 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys