GÖKHAN TÜRKMEN UNICEF ‘İN ” KIZLARA  SÖZ VER  ” KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

Ara 21 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2033 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN UNICEF ‘İN ” KIZLARA  SÖZ VER  ” KAMPANYASINA DESTEK VERDİ


 
GÖKHAN TÜRKMEN UNICEF ‘İN ” KIZLARA  SÖZ VER  ” KAMPANYASINA DESTEK VERDİ
 
GÖKHAN TÜRKMEN’DEN BKM MUTFAK UNIQ SAHNESİ’NDE AKUSTİK ŞOV ! 
 
Farklı tarzlar denemekten çekinmeyen ve her projesinde başarılı işlere imza atan Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam BKM Mutfak Uniq sahnesinde sevilen akustik konserlerinden birine daha imza attı.
Konser mekanını dolduran müzikseverlere farklı ve özgün bir akustik deneyim yaşatan Gökhan Türkmen’e şarkılarında dinleyiciler hep bir ağızdan eşlik etti.
” Kız çocuklarını güçlendirirsek, dünyayı değiştirebiliriz. ” 
 
Sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol alan sanatçı konser esnasında : ”  Kız çocuklarını güçlendirirsek, dünyayı değiştirebiliriz diye düşünüyorum. Bu dünyayı kurtaracak olanlar aslında güçlü, zeki, farkında olarak yaşayan kadınlar. Her insanın kendi rızasıyla bir şeyler yapabilmesi en önemlisi. Bu yüzden her çocuk çocukluğunu yaşasın. Okullarına devam etsin. Bu yüzden hep beraber UNICEF’in ‘Kızlara Söz Ver ‘ kampanyasını destekleyelim. SÖZ yazın, 3005’e gönderin, 10 TL bağış yapın. ” şeklinde konuşma yaparak, UNICEF ‘in ” Kızlara Söz Ver ” kampanyasına destek verdi.
Sahnesinde Aslı Demirer ve Bora Uzer’i ağırladı !
Gökhan Türkmen, konserinin ikinci yarısında yetenekli sanatçı Aslı Demirer’i sahneye davet etti ve birlikte seslendirdikleri, büyük ilgi gören Korkak şarkısını beraber söylediler.
GTR Müzik ile yepyeni projelere imza atmaya hazırlanan sanatçı, yakın zamanda yeni albümü çıkacak olan Bora Uzer’i de sahnesinde ağırlayarak keyifli dakikalar yaşattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys