YILBAŞINDA HANGİ SANATÇI NEREDE SAHNE ALACAK !

Ara 5 • Bültenler, Haberler • 2232 görüntüleme • Yorum yok YILBAŞINDA HANGİ SANATÇI NEREDE SAHNE ALACAK !

  
 
YILBAŞINDA HANGİ SANATÇI NEREDE SAHNE ALACAK !
 
2019 yılına sayılı günler kala sevilen sanatçıların yılbaşı konser tarihleri de belli olmaya başladı.
Yurt içi ve yurt dışında yılbaşına sahnede sevenleriyle birlikte girecek olan sanatçılar ve mekanları ise şöyle;
 
Başarılı sanatçı Ayşegül Aldinçyılbaşında Antalya Akra Hotels’te sahne alarak, Antalyalılarla birlikte yeni yıla girecek. Geniş repertuvarı ile sevilen şarkılarını seslendirecek olan sanatçı, dinleyicilere muhteşem bir gece yaşatacak. 
Usta sanatçı Selami Şahin, Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde bulunan Merit Grand Mosta Hotel’de 2019 yılına unutulmaz şarkılarını seslendirerek merhaba diyecek.
Sesiyle büyüleyen  Göksel, yeni yıla girerken şarkılarını Adanalı hayranları için seslendirecek. Sheraton Grand Adana’da sahne alacak olan sanatçı, 2019 yılına dillerden düşmeyen şarkılarını söyleyerek girecek. 
Pop müziğin başarılı ismi Gökhan Tepe, İstanbul’da yeni yılı karşılayacak. Sanatçı, Wyndham Grand Kalamış’ta yılbaşına özel hazırladığı repertuvarı ile performans sergileyecek.
Sürprizlerle dolu bir yılbaşı programı hazırlayan sanatçı Özgün ise Rixos Premium Belek’te Antalyalılarla yeni yılı karşılayacak. Senfoni orkestrası ile beraber sahne alacak olan sanatçı, görkemli bir gece hazırlıyor.
Türk pop müziğin başarılı isimlerinden müzisyen Bahadır Tatlıöz, İstanbul Yelken Kulübü’nde gerçekleştireceği özel konser ile 2019 senesine iyi dileklerle girecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys