ENGELSİZ BİTEN BİR YIL! BAHADIR TATLIÖZ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!

Ara 27 • Uncategorized • 1917 görüntüleme • Yorum yok ENGELSİZ BİTEN BİR YIL! BAHADIR TATLIÖZ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!

ENGELSİZ BİTEN BİR YIL!

BAHADIR TATLIÖZ KONSERİNE YOĞUN İLGİ!..

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Cemal Reşit Rey sahnesinde sevenleriyle buluşan başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz’ün konserinde neredeyse tüm biletler tükendi.

Yıl boyunca verdiği konserler ve konserlerinde yaşanan izdihamlar ile çok konuşulan Tatlıöz, Cemal Reşit Rey sahnesinde de her zaman olduğu gibi kendisini izlemeye gelenlerin tamamı ile aynı anda şarkılarını söyledi.

Şehir içi ve şehir dışında verdiği tüm konserlerinde kendi ekibine dahil ettiği işaret dili çevirmeni ile sahneye çıkan Tatlıöz ve çevirmeni Şevval Şengül sahnede ayakta alkışlanarak gece boyunca yoğun ilgi, tebrik ve sevgiyle ağırlandı.

Kendisi de engelli bir erkek kardeş abisi olan Bahadır Tatlıöz, bu konularda ki hassasiyetini ve duyarlılığını her fırsatta dile getirerek milyonlara örnek olacak projeler geliştirmeye devam ediyor.

Engellerin kalktığı anda herkese hayat ve yaşam kaynağı olan müziği her kalpte hissettiren sanatçı, yeni yılda İstanbul Yelken Klübü’nde sevenleriyle buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys