KLASİK MÜZİK VE ROCK TINILARI BU ŞARKIDA BİRLEŞTİ “GÜZ BAHÇEN VE SEN”

Eki 6 • Bültenler, Haberler, Ufuk Beydemir Bültenler, Ufuk Beydemir Haberler • 947 görüntüleme • Yorum yok KLASİK MÜZİK VE ROCK TINILARI BU ŞARKIDA BİRLEŞTİ “GÜZ BAHÇEN VE SEN”

UFUK BEYDEMİR YENİ ALBÜMÜ KRİSTAL ODA’DAN ‘’GÜZ BAHÇEN VE SEN’’ ADLI ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ!

KLASİK MÜZİK VE ROCK TINILARI BU ŞARKIDA BİRLEŞTİ “GÜZ BAHÇEN VE SEN”

Türkçe sözlü Rock müziğine getirdiği yeni soluk ve tarzla genç müzikseverlerin olduğu kadar farklı yaş gruplarının da büyük beğenisini toplayan başarılı sanatçı Ufuk Beydemir, yeni albümü Kristal Oda’dan art arda çıkardığı yeni kliplerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Pandemi ve izolasyon süreçlerinde de üretimine ara vermeyen genç sanatçı müzikal yolculuğuna tam gaz devam ediyor.

Albümün en güzel ve keyifli rock baladlarından biri olan “Güz Bahçen Ve Sen” artık kliplendi.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir Enternasyonel Fuarı, Açık Hava Tiyatrosunda dinleyicilerine eşsiz bir konser veren Ufuk Beydemir, hemen ardından güzel şehir İzmir’in Seferihisar, Sığacık, Doğanbey ile İstanbul’un Göktürk beldelerinde yeni şarkısı “Güz Bahçen ve Sen” için bir de klip çekti.

Çekimi 2 gün içinde tamamlanan klibin, görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız üstlenirken, İstanbul Göktürk’te 2. gün yapılan çekimlerde Ufuk Beydemir’e başarılı yaylı triosu “TonneTrio” da eşlik etti.

Klibinde her şeyden kaçıp giden, kendini ıssız diyarlarda yeniden arayan, çorak topraklarda, yapayalnız bir şekilde dolaşan “avare” bir karakteri canlandıran genç sanatçı şarkısında; ihanet, aldanma, kaybedilen dostluklar, güzellikler ve eğlence dünyasının iki yüzlü, sahte ve aldatıcı yanılsamasına dem vuruyor.

UFUK BEYDEMİR İTALYA – TÜRKİYE “MÜZİK ELÇİSİ” İLAN EDİLDİ!

İlk albümü “Sevda Gibi” ve bu albümden çıkan “Ay tenli Kadın” ve “Yüreğimdesin” şarkılarıyla büyük beğeni toplayan genç sanatçı, ülkemizde çok sevilen ve aynı anda yüze yakın ülkede gösterime giren, başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı “Erkenci Kuş” adlı dizide yer alan bu şarkılarıyla da uluslararası bir başarının kapısını araladı. Başta İspanya, İtalya, Arap ülkeleri ve Latin Amerika olmak üzere, dünyanın çok sayıda ülkesinde gösterilen Erkenci Kuş “Linda Musica” adıyla dünyanın dört bir tarafında büyük seyirci kitleleriyle buluşurken, dizinin tema şarkısı olarak kullanılan “Ay Tenli Kadın” Ufuk Beydemir’i çok uzaklardan, hiç tanımadığı yepyeni ve uluslararası bir dinleyici kitlesi ile de buluşturdu. Şarkı birçok Avrupa, Arap ve Latin Amerika ülkelerindeki müzik listelerine girerken, sadece ülkemizde değil, birçok farklı ülkede de müzikseverlerin büyük beğenisini kazandı.

Özellikle İtalya’da geniş bir kitleye ulaşan bu başarı geçtiğimiz günlerde bir başka sevindirici haber ile adeta taçlandı. İtalya’nın en prestijli, başarılı reklam ve pr ajanslarından olan Maple Leaf İtalya, genç sanatçı Ufuk Beydemir’i İtalya – Türkiye arasındaki kültür ve sanat köprüsünü daha da kuvvetlendirmek amacıyla, 2021 yılı “Müzik Elçisi” olarak ilan ederek, kendisini Mart 2021 tarihinde başkent Roma’ya davet etti. 2021 yılının Mart ayında gerçekleşecek bu ziyarette Ufuk Beydemir’e Türk – İtalyan dostluğuna katkılarından dolayı onur ödülü verilecek. Sanatçı aynı zamanda İtalyan basını ile röportajlar yapacak, İtalyan müzisyenlerle bir araya gelecek, hayranlarıyla buluşacak ve onuruna verilen “Gala” yemeğinde Türk – İtalyan dostluğu ve kurulan kültür köprüsü üzerine bir konuşma yaparak, İtalyan medyası için aynı gece bir de konser verecek.

Başarılı sanatçı Ufuk Beydemir’in yeni şarkısı ve klibi “Güz Bahçen Ve Sen” 25 Eylül itibariyle tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys