SİMGE’DEN YEPYENİ BİR SLOV ŞARKI ” PRENS VE PRENSES ”

Oca 9 • Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 5361 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’DEN YEPYENİ BİR SLOV ŞARKI ” PRENS VE PRENSES ”

 

SİMGE’DEN YEPYENİ BİR SLOV ŞARKI

” PRENS VE PRENSES ” 

SİMGE’DEN ‘2017’ MODEL YENİ ŞARKI

 

Miş Miş, Yankı ve Kamera şarkılarıyla  müzikseverlerin beğenisini kazanan ve bu şarkılar ile bir çok ödüle layık görülen Simge, yepyeni slov şarkısı Prens ve Prenses’i dinleyiciler ile buluşturuyor.

Yoğun konser programı ve reklam filmi derken geride bıraktığı 2016’nın ardından yeni yıla yepyeni bir tekli ile giren sevilen sanatçı, söz ve müziği Ersay Üner’e, düzenlemesi ise yine Ozan Bayraşa’ya ait Prens ve Prenses ile bu sefer en duyusal çalışmasını sunuyor.

Simge Prens ve Prenses için : ‘’Bu masalda mutsuzlar var çünkü bu masalda aslında gerçekler var” diyor.

Studio Lonca, Kaya Müzik ve Deney Evinde kaydedilen, Mix&Mastering’i Emre Kıral’a ait Prens ve Prenses’in fotoğrafları Mustafa Sarıkaya imzası taşırken, stil danışmanlığını Erkan Altunay üstleniyor.

Simge’nin son teklisi ” Prens ve Prenses ” Ocak ayında DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda, müzik marketlerde; klibi ise tüm müzik kanallarında yerini alacak.

 


 

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys