FATMA TURGUT’A HAYRANLARINDAN ERKEN YILBAŞI HEDİYESİ!

Ara 26 • Bültenler, Fatma Turgut Bültenler, Fatma Turgut Haberler, Fatma Turgut Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1419 görüntüleme • Yorum yok FATMA TURGUT’A HAYRANLARINDAN ERKEN YILBAŞI HEDİYESİ!

FATMA TURGUT’A HAYRANLARINDAN ERKEN YILBAŞI HEDİYESİ!

Fatma Turgut, geçtiğimiz gün üst üste İstanbul’da gerçekleştirdiği konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluştu.

Aqua Florya Hayal Kahvesi’nde şarkılarını seslendiren sanatçı,güçlü sahne performansı ve dinleyicilerin tüm şarkılara eşlik etmesiyle enerji dolu bir gece yaşattı.

Erken kutlama!

Bir sonraki gün ise Christmas Market konsepti kapsamında Four Seasons Hotel Bosphorus’ta sahne alan Fatma Turgut, hayranlarından gelen erken yılbaşı hediyeleri ile mutluluğunu gizleyemedi.

Tüm hediyeleri saklıyor!

Takipçilerinden gelen tüm hediyelere çok değer verdiğini dile getirerek teşekkür eden sanatçı, bu zamana kadar aldığı hediyelerin hepsini sakladığını da sözlerine ekledi.

Fatma Turgut konserlerine; 11 Ocak’ta Bakü Electra Event Hall, 16 Ocak’ta Ankara AAAL Şenliği, 24 Ocak’ta İzmir Sold Out, 25 Ocak’ta Bursa Hayal Kahvesi ve 28 Ocak’ta Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys