İNGİLTERE’DEN İSTANBUL’A UZANAN BİR HİKAYE

Mar 29 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Paulachino Bültenler, Paulachino Haberler, Paulachino Küpürler, Yazılı Basın • 1043 görüntüleme • Yorum yok İNGİLTERE’DEN İSTANBUL’A UZANAN BİR HİKAYE

İNGİLİZ RAPÇİ PAULACHINO’NUN YAVRUVATAN’DA BAŞLAYAN MÜZİK YOLCULUĞU!

İNGİLTERE’DEN İSTANBUL’A UZANAN BİR HİKAYE

No Change isimli teklisini ve video klibini kısa bir süre önce yayınlayan İngiliz rapçi Paulachino, eğitim için geldiği Yavruvatan Kıbrıs’ta müzik yapmaya başladığını ve Türkiye’nin müzikal yaşantısının başlamasında etkili olduğunu dile getirdi.

Kıbrıs’ta başlayan müzik çalışmalarını büyütmek ve hızlandırmak için İstanbul’a taşınan Paulachino, Türkiye’de yaşamayı çok sevdiği için burada kalmaya karar verdiğini ve Türkiye’nin müziğe başladığı yer olduğu için hayatında çok önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Şarkısının video klibi çıktığı gün annesini kaybeden ve duygusal olarak zor bir dönem geçirdiğini söyleyen Paulachino:” Annem vefat ettiğinde No Change’in çalışmaları için Türkiye’deydim. Yaşamın kendisinden başka hiçbir şey yok. Yaşarken dünyada bir etki bırakmak herkes için en iyisi çünkü hepimiz bir gün öleceğiz. Annem hayatımda en çok değer verdiğim insanlardan biriydi ve önemli bir yere sahipti. Maalesef ölmeden önce ilk video klibimi izleme şansı olamadı. Ama bir yerlerden beni izliyor olmasını ve benimle gurur duymasını çok isterim. Hazırlıklarına başladığımız yeni şarkımın klibinde anneme yer vereceğim ve onun anısını ölümsüzleştireceğim.” sözleriyle duygularını anlattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys