SİMGE BAYRAMI ÇEŞME’DE ŞARKILARIYLA KUTLADI! 

Ağu 30 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2676 görüntüleme • Yorum yok SİMGE BAYRAMI ÇEŞME’DE ŞARKILARIYLA KUTLADI! 

SİMGE BAYRAMI ÇEŞME’DE ŞARKILARIYLA KUTLADI! 
Ben Bazen albümü ile müzik otoritelerinden tam not alan son dönemin en popüler isimlerinden Simgebayramda Jolly Joker Alaçatı’da unutulmaz bir konsere imza attı.
Sahne performansı ve repertuvarı ile izleyenlere müzik ziyafeti yaşatan sanatçı, uzun zamandır çok sevdiği Çeşme’ye gelemediğini dile getirerek sahnede ki enerjisiyle bayram coşkusu yaşattı.
Gülşah Saraçoğlu tasarımı kıyafeti ile göz dolduran başarılı sanatçı, bayramın barış ve mutluluk getirmesini dileyerek, herkesin bayramını kutladı.
ÖNCE İŞ SONRA TATİL 
Konser öncesi magazin mensuplarının sorularını yanıtlayan Simge;  Bayramdan hemen sonra Ben Bazen  albümünde yer alan Sezen Aksu ve Sibel Algan imzalı ‘Öpücem’ şarkısını kliplendireceğini,  çekimler tamamlandıktan sonra  henüz yapamadığı yaz tatiline çıkacağını iletti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys