SİMGE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU ! SİMGE’DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR !

Ara 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Yazılı Basın • 3287 görüntüleme • Yorum yok SİMGE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU ! SİMGE’DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR !

SİMGE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU !
 
SİMGE’DEN SAMİMİ AÇIKLAMALAR ! 
Son dönemin en başarılı ve dikkat çeken isimlerinden biri olan Simge, geçtiğimiz gün Beykent Üniversitesi İletişim Kulübü’nün organizasyonunu üstlendiği söyleşi ile üniversitelilerle buluştu.
İşime aşığım!
 
Tam bir sohbet havasında geçen etkinlikte, öğrencilerin sorduğu soruları cevaplayan sanatçı, aynı gün hem Beşiktaş’ın şampiyonluk maçı hem de konseriniz olsa hangisine giderdiniz sorusuna ; ” İşime aşığım. Müzik tabi ki her zaman önce geliyor. Gerekirse formamı giyer sahneye çıkarım. Hiç unutmuyorum Miş Miş’in lansman konserinin olduğu gün Beşiktaş maçı vardı. Maçı kazanmamız ile birlikte sahneye koşarak çıktım ve Miş Miş’i söyledim.” şeklinde cevap verdi.
Simge oyunculuk eğitimi alacak!
 
Öğrencilerden gelen oyunculuk yapmayı düşünüyor musunuz sorusuna ise Simge ” Oyunculuk çok ayrı bir alan ve hakkıyla yapmak eğitim ile yeteneğin bir olması gerektiğini düşünüyorum. Yakın zamanda Deichmann’ın reklam filminde oynadım. Etrafımdaki insanlar özellikle kliplerimde çok iyi rol yaptığımı söylüyorlar fakat ben kendimi çok başarılı görmüyorum. Özellikle kliplerimde daha başarılı işler çıkarmak amacıyla oyunculuk eğitimi almayı düşünüyorum. Kendimi konforlu hissedeceğim ve senaryosunun içime sinmesi çok önemli bu noktada.  Bir Yılmaz Erdoğan filmi olursa şayet, tabi ki oynamak isterim. ” dedi.
Yeni şarkı yolda ! 
Sevilen şarkısı Yankı’yı üniversiteliler ile hep bir ağızdan söyleyen Simge, yeni şarkısının hazırlıklarını tamamlamak üzerinde olduğunu ve en kısa zamanda müzikseverler ile buluşturacağının da müjdesini verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys