KÜRESEL ISINMAYA KARŞI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN TUZ GÖLÜ’NDE YENİ KLİP !

Ağu 15 • Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4408 görüntüleme • Yorum yok KÜRESEL ISINMAYA KARŞI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN TUZ GÖLÜ’NDE YENİ KLİP !

Satır içi resim 1
GÖKHAN TÜRKMEN’DEN İNSANLIĞA VE YAŞANANLARA DAİR BİR DOKUNUŞ ! 
KÜRESEL ISINMAYA KARŞI GÖKHAN TÜRKMEN’DEN TUZ GÖLÜ’NDE YENİ KLİP !

 


Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, farklı müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ” Vay Halimize ‘‘  yi 15 Temmuz tarihinde GTR etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

Sözleri Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan ” Vay Halimize ” şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Gökhan Türkmen ” Vay Halimize ” isimli şarkısında evrensel yorgunluklarımızı vurgulamak isterken, süreçlerin gelip geçeceğini ve “daha güzel günlerin yaşanacağı” umudunu temel alıyor.

Gökhan Türkmen’den Farkındalık Yaratacak Bir Klip… 

Vay Halimize’nin klibinde günümüzün geleceğe dair önemli sorunlarından biri olarak; küresel ısınma ve yeşil alanların kayıpları vurgulanıyor.

Özel sırt çantasında taşıdığı bir fideyi dikecek verimli bir toprak arayışında olan birini canlandıran Türkmen, o fide için yaşadığını ve fidenin de onu yaşattığını işaret ediyor.

Ekim ayında çıkacak olan yeni albümünde yer alan bir şarkısının tüm dijital geliri de benzer düşünce ile Ege Orman Vakfı bünyesinde bulunan Rahmetli Kardeşimiz Melike Turgut adına oluşturulan fidanlığa devredilecektir.Bu anlamda da klip felsefesi albümün sosyal sorumluluğuna da gönderme yapıyor.

Klip Yönetmeni Murat Joker : “ Ülkemiz coğrafyasında yılda 500 milyon tondan fazla toprağı erozyonla kaybediyoruz. Buna dair farkındalık yaratmak adına şarkının da misyonuna uygun bir senaryo oluşturduk.”  diye belirtiyor.

Çekimleri Tuz Gölü‘nde tamamlanan klibin Sanat Danışmanlığını ve kostüm tasarımlarını Rastarules lakabı ile adından söz ettiren Street Art Sanatçısı; Ressam Efe Işıldaksoy üstlendi.

Sadece Türkiye İçin Değil, Tüm Dünya İçin !

Gökhan Türkmen, 9 farklı dile çevrilen ve dünyanın dört bir tarafına dağıtılan bülten ve şarkısı ile bu durumun sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın evrensel bir sorunu olduğuna dikkat çekiyor ve ulaşabildiği kadar insana ulaşmayı hedefliyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı ” Vay Halimize ”nin video klibi tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.

 

 

Vay Halimize - Bursa Hakimiyet Vay Halimize - Bursa Olay Çekirge Vay Halimize - Haber Türk Magazin Vay Halimize - Hürriyet Kelebek Vay Halimize - Milliyet Cadde Vay Halimize - Sabah'la Günaydın Vay Halimize - Sözcü Şık Vay Halimize - Star Vay Halimize - Vatan Makaron

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys