ERDEM YENER ”ADALETİN BU MU DÜNYA” KLİBİNİ YAYINLADI !

May 8 • Bültenler, Erdem Yener Bültenleri, Erdem Yener Haberleri, Erdem Yener Küpürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2002 görüntüleme • Yorum yok ERDEM YENER ”ADALETİN BU MU DÜNYA” KLİBİNİ YAYINLADI !

ERDEM YENER ”ADALETİN BU MU DÜNYA” KLİBİNİ YAYINLADI !

ERDEM YENER’İN ”FİLM OLMUŞ ŞARKILAR”ININ İKİNCİSİ YAYINDA !

Film Olmuş Şarkılar isimli projesi ile nostalji tutkunlarını sevindiren Erdem Yener, projenin ikinci şarkısı Adaletin Bu Mu Dünya’yı 26 Nisan’da dinleyici ile buluşturdu.

Döneme damga vuran ve hala en sevilen eserlerden olan “Adaletin Bu Mu Dünya” şarkısına yepyeni bir yorum ile özgün bir hava katan Erdem Yener, aynı zamanda projenin prodüktörlüğünü de üstleniyor.

1971 yılı yapımı olan Adaletin Bu Mu Dünya filmine de ismini veren unutulmaz şarkının söz ve müziği Ali Ercan imzası taşıyor. Şarkının düzenlemesinde Erdem Yener ve Sertan İpek birlikte çalıştı.

Yapımını Yener Film ve Müşterek Görsel Hikaye Anlatıcıları’nın gerçekleştirdiği Adaletin Bu Mu Dünya klibi için Aykut Tanrıkulu’nun yönetmenliğinde kamera karşısına geçen sanatçı, klipte 70’lerde yaşayan bir taksi şoförünü canlandırıyor.

İnsan hallerini etkileyici bir görselle izleyiciye sunuyor.

Yarattığı Film Olmuş Şarkılar konsepti ile dinleyiciyi geçmişe götüren ve döneme damga vuran efsane şarkılara kattığı farklı yorum ve şarkıların düzenlemeleri ile büyük beğeni toplayan sanatçı, serinin ikinci klibinde bir taksi şoförünün şahit olduğu insan manzaraları ve durumlarını klipte etkileyici bir şekilde işliyor.

Erdem Yener’in Film Olmuş Şarkılar projesinin ikinci teklisi Adaletin Bu Mu Dünya, 26 Nisan tarihinde Pop Rock Mahsülleri Ofisi (PRMO Müzik) etiketiyle tüm platformlarda ve klibi Erdem Yener YouTube kanalında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys