HASAN AZZE ” Kürar ” Bir tür zehir…

May 26 • Haberler, Hasan Azze Haberler • 3724 görüntüleme • Yorum yok HASAN AZZE ” Kürar ” Bir tür zehir…

irazakilogo
HASAN AZZE 
 
” Kürar ”
 
Bir tür zehir…
Müzik dünyasının yepyeni ismi Hasan Azze 7 şarkıdan oluşan ilk albümü ” Kürar” ve çıkış şarkısı ” İşler Güçler ” ile dinleyicilerin karşısına çıktı.
İçinde pop,hip hop, jazz, rock, indie, reggae, akustik, deneysel ve alternatif tarzlarla bezenmiş şarkıları barındıran ” Kürar ”, yer yer duygusal yer yer neşeli ezgileri ile Hasan Azze‘nin farklı tarzını ortaya koyuyor.
Kürar : Bir tür zehir !
 
Albümün isminin de ilginç bir anlamı var : Kürar, Güney Amerika’daki yerlilerin okları ucuna sürdüğü ve felç etme özelliği bulunan bir tür zehir… Hasan Azze‘nin Kürar ismini tercih etmesinin nedeni; albüm içerisinde yer alan duygusal uyuşmayı bu felç etkisine benzetmesinden kaynaklanıyor.
Modern dünyaya bir eleştiri getiren Kürar albümünde tema olarak; içsel hesaplaşmalar, varoluş felsefesi, duygusal hezeyanlar konu alındı.
Şarkıların tamamının söz ve bestesi Hasan Azze‘ye aitken, albüm vokal ve enstrüman kayıtları dünya çapında kampüsleri bulunan “SAE Institute İstanbul” bünyesinde gerçekleşti.
Hasan Azze‘nin ilk albümü ” Kürar ” Epidemik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys