AYŞE ÇINAR’IN İLK ALBÜMÜ: DENİZ GİBİ SEV

May 23 • Ayşe Çınar Haberler, Haberler • 3225 görüntüleme • Yorum yok AYŞE ÇINAR’IN İLK ALBÜMÜ: DENİZ GİBİ SEV

irazakilogo

AYŞE ÇINAR’IN İLK ALBÜMÜ: DENİZ GİBİ SEV 

”Her şey hayal etmekle başladı”

Türkiye’nin yepyeni sesi Ayşe Çınar ilk albümü ”Deniz Gibi Sev”i dinleyicilerin beğenisine sunuyor..

Yıllardır üzerinde çalıştığı şarkılarını ilk albümü olan “Deniz Gibi Sev”de toplayan Ayşe Çınar,  albümde büyük bir tesadüf eseri tanıştıkları dünyaca ünlü şarkıcı Monica Molina’nın “A Paso Lento ” adlı parçasını “Kalbimin Çaresi” adıyla Türkçe olarak seslendirdi.

İlk albüm ”Deniz Gibi Sev” de Erkin Hadimoğlu ile birlikte besteledikleri “Paramparça” şarkısı dışında; Erkin Hadimoğlu, Ender Gündüzlü,  Noel Molina, Tolis Keklidis, Metin Yavuzer ve Zafer Rengin Baykal’ın besteleri ve Deniz Gibi Sev’in remix’i ile birlikte toplam 11 şarkı yer alıyor.

” Her şey hayal etmekle başladı ”

“Hayatım boyunca isteklerimin peşinden koşmaktan hiç yorulmadım. Dönüp arkama baktığımda gerçekleştirmek adına çabaladığım ne varsa hayatın da benim için parçaları birleştirdiğini gördüm. Herkesin, yaşamında öncelikle kendi için keyif alarak yapacağı bir şeyler olduğuna inanıyorum. Bu benim için müzikti ve bunu insanlarla paylaşmak istedim” diyen Ayşe Çınar, aynı zamanda albüme ismini veren ” Deniz Gibi Sev ” şarkısı ile çıkış yaptı.

Naif ses tonu ile kendine hayran bırakan Ayşe Çınar’ın, Akdeniz ve Latin müziği tınılarını taşıyan ilk albümü ”Deniz Gibi Sev”, 20 Mayıs’tan itibaren tüm dijital platformlarda, Haziran ayının ilk haftasından itibaren Pasion Turca etiketi ile tüm müzik marketlerde yerini alacak.

 

AyseCinar_2 KULAK_digipack_kapak_layered FullSizeRender (5) FullSizeRender (6) FullSizeRender (7) FullSizeRender (8)

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys