BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ ŞARKISI TAKVİM’E YAZILACAK !

Tem 25 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3691 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ ŞARKISI TAKVİM’E YAZILACAK !

BAHADIR TATLIÖZ’ÜN YENİ ŞARKISI TAKVİM’E YAZILACAK ! 

BAHADIR TATLIÖZ’DEN YEPYENİ BİR ŞARKI : 

” Takvim ” 

Birçok başarılı projeye imza atan ve adından sıkça söz ettiren Bahadır Tatlıöz, ” Takvim ” ismini verdiği yepyeni solo çalışmasının heyecanını yaşıyor.

Şarkının söz, müzik ve aranjesi kendisine ait olan yetenekli müzisyen, aynı zamanda klibinin yönetmenliğini de üstlenen isim…

Beykoz Kundura Fabrikası’nda toplamda sekiz saatte tamamlanan klibi hem yöneten hem de klipte rol alan Tatlıöz’e son dönemin iddialı isimlerinden Buray ve İlyas Yalçıntaş’ta konuk oyuncu olarak eşlik etti.

Aynı zamanda şarkının vokallerinde de yer alan Buray ve İlyas Yalçıntaş’ın yanı sıra oyuncu Dilara Önbey’de klipte rol aldı ve çekim yaklaşık 40 kişilik bir cast ekibi ile tamamlandı.

Taha Orhun Solak’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği, Takvim şarkısının eğlenceli ve sempatik yanına uyumlu rengarenk bir klip çekimi gerçekleştiren Bahadır Tatlıöz, kız arkadaşının gönlünü geri kazanmak için yapılan sürprizlerle dolu görüntülere imza attı.

Bahadır Tatlıöz’ün Takvim isimli solo çalışması ve kendi içinde hikayesi ve bolca sürprizleri olan klibi 24 Temmuz’da DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda, radyolarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys