ECE SEÇKİN’İN CUMHURİYET COŞKUSU !

Eki 31 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2276 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’İN CUMHURİYET COŞKUSU !

MANİSA CUMHURİYET COŞKUSUNU ECE SEÇKİN İLE YAŞADI ! 
ECE SEÇKİN’İN CUMHURİYET COŞKUSU !
Başarılı projelerin sahibi pop müziğin iddialı ismi Ece Seçkin, geçtiğimiz akşam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Manisa Turgutlu’da bulunan Irlamaz Rekreasyon Alanı Amfi Tiyatro’da şarkılarını coşkulu kalabalığa söyledi.
3 gün üst üste çeşitli konser mekanlarında sevenleri ile buluştuktan sonra 29 Ekim akşamı Turgutlular ile bayramı kutlayan Ece Seçkin, Cumhuriyetin 95. Yıldönümü’nde güçlü sesi ve görkemli sahne performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı.
Sahnede Türk Bayrağı ile Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ece Seçkin, alanı dolduran binlerce katılımcı ile hep bir ağızdan şarkılarını seslendirerek bayram sevincini yaşattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys