SUZAN KARDEŞ’LE EVDE HIDIRELLEZ KUTLAMASI!

May 7 • Bültenler, Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 1324 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ’LE EVDE HIDIRELLEZ KUTLAMASI!

SUZAN KARDEŞ SALGINA RAĞMEN GELENEĞİ BOZMADI!

HIDIRLLEZ’İ RAMAZAN’IN BEREKETİYLE KUTLADI!

SUZAN KARDEŞ’LE EVDE HIDIRELLEZ KUTLAMASI!

SUZAN’IN HIDIRELLEZ BAHÇESİ İZLENME REKORU KIRDI!

Eğlence denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan başarılı sanatçı Suzan Kardeş, geçtiğimiz yıl yaklaşık 3000 kişi ile birlikte kutladığı Hıdırellez Bayramı’nı, bu sene COVID-19 salgını sebebiyle online şekilde gerçekleştirdi.

UNESCO’nun Dünya Kültürel Mirası’na giren Hıdırellez Bayramı için gösterişli bir hazırlık yapan başarılı sanatçı, baharı Ramazan ayının bereketi ile birlikte coşku ve çeşitli ritüellerle karşıladı.

Hıdırellez Bayramı’na özel hazırladığı videolar ile izleyenlerine keyif dolu dakikalar yaşatan Suzan Kardeş, bu özel güne ait olan tüm Hıdırellez ritüellerini canlı olarak anlattı.

İnteraktif bir bahar kutlaması gerçekleştiren başarılı sanatçı, binlerce takipçisi ile birlikte sosyal medyayı sallayan bir işe imza attı.

Suzan Kardeş, COVİD-19 salgını sebebiyle bir araya gelmediği sevenlerine ise şöyle bir destek mesajı iletti: ”Hepimiz bir süredir evlerimizde, sevdiklerimizden uzaktayız biliyorum. Elbet geçecek bu günler. Hayallerinizin peşinden gitmekten vazgeçmeyin. Çok yakında sağlıklı günlerde yine buluşup hep birlikte şarkılar söyleyip, eğleneceğiz. Şimdilik evde kalın dostlar.”

Birleşmiş Milletler’den Suzan Kardeş’e teşekkür mesajı!

BM Türkiye Mukim Koordinatörü Alvaro Rodriguez’in tebrik mesajını Suzan Kardeş’e canlı bağlanarak aktaran Birleşmiş Milletler temsilcisi Mehmet Işkın, sanatçıya duygu dolu anlar yaşattı. Başarılı sanatçı Suzan Kardeş, öncülük ettiği Hıdırellez kutlamalarının UNESCO tarafından kültürel miras listesine girmesini ise Sezen Aksu ile ilgili verdiği esprili örnek ile anlattı.

Suzan Kardeş’le Evde Hıdırellez Kutlaması

BM Türkiye Mukim Koordinatörü Alvaro Rodriguez’in tebrik mesajının tam metni:

Sevgili Suzan Kardeş,

Birleşmiş Milletler Türkiye ekibi olarak, bu yılda Hıdırellez kutlamalarına öncülük ettiğiniz için size ve
bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarınıza teşekkürlerimizi sunuyorum.

Hıdırellez kutlamalarının UNESCO tarafından “İnsanlığın Somut Olmayan Kültür Mirası Temsilî
Listesine” girmiş olmasından dolayı son derece gururlu ve sevinçliyim.

Gerekse sanatınız ile bu mirasın korunması için göstermiş olduğunuz çabalarınızdan dolayı size tekrar
teşekkür eder, tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü mücadelemizde, Hıdırellez’in tüm
dünyaya sağlık, sevgi, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ederim.

Alvaro Rodriguez

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys