YELİZ GECELER ŞARKISINI SÖYLEYEREK KAYAHAN’I ANDI ! 

Şub 27 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın, Yeliz Bültenler, Yeliz Haberler • 1668 görüntüleme • Yorum yok YELİZ GECELER ŞARKISINI SÖYLEYEREK KAYAHAN’I ANDI !  
YELİZ GECELER ŞARKISINI SÖYLEYEREK KAYAHAN’I ANDI ! 
 
YELİZ ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU !
Bekle Yağmur Geliyor teklisiyle uzun bir aradan sonra sevenleriyle tekrar buluşan sanatçı Yeliz, geçtiğimiz hafta sonu Kanal D ekranında yayınlanan Şule ile Vitrindekiler programının konuğu oldu.
Sanat camiasının arsızı değilim !
 
Program esnasında çarpıcı açıklamalarda bulunan Yeliz, sanat camiası ile ilgili sorulara: ”Bu camiaya aklım ermiyor, iyi ki de aklım ermemiş. İyi ki bu alemin arsızı olmamışım. Belki de bu yüzden uzun süre ara verdikten sonra bile kaldığım yerden devam ediyor, 10 yıldır da aynı mekanda sahne alarak orayı tıka basa doldurabiliyorum.” dedi.
Geceler şarkısını canlı söyleyerek Kayahan’ı andı !
 
Başarılı sanatçı, Kayahan’ın kolay kolay kimseyle oturup konuşmadığını, birbirleriyle çok iyi anlaştıklarını ve sohbetlerinin sonunda hep şarkılar söylediklerini belirtti. Programda usta ismin Geceler şarkısını canlı okuyarak Kayahan’ı andı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys