SELAMİ ŞAHİN HARBİYE’DE SEVGİ YAĞMURUNA TUTULDU! 

Eki 3 • Bültenler, Haberler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler • 1081 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN HARBİYE’DE SEVGİ YAĞMURUNA TUTULDU! 

SELAMİ ŞAHİN HARBİYE’DE SEVGİ YAĞMURUNA TUTULDU! 
 
SELAMİ ŞAHİN ŞARKILARINI DÖNEM HİKAYELERİYLE YOSİ MİZRAHİ ANLATTI!
Tüm dönemlere besteleriyle ve şarkılarıyla yön veren büyük üstad Selami Şahin, ‘’Eskimeyen Şarkılar’’ konseptiyle geçtiğimiz akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde tarihe yazılacak bir konsere imza attı.
 
*5 bini aşkın hayranı ayakta alkışladı! *
Selami Şahin‘in 1970’li yıllardan günümüze kadar yaptığı unutulmaz bestelerden oluşan ve ikincisi gerçekleşen ‘’Eskimeyen Şarkılar’’ konseptli konseri ile izleyicilerin kalplerine öyle güzel ve derinden dokundu ki gece boyunca usta sanatçı, yoğun yağmur yağışına rağmen Harbiye’nin kapasitesini aşan 5 bini aşkın hayranı tarafından ayakta alkışlandı.
*Yosi Mizrahi’nin etkileyici ve esprili sunumu! *
Biletlerin bir hafta önceden tükendiği ve sezonun en kalabalık konserlerinden birine imza atılan gecenin sunuculuğunu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu başarılı isim Yosi Mizrahi üstlendi. Etkileyici ve esprili sunumunu, akıcı bir dille izleyicilere aktaran Yosi Mizrahi, dikkatleri üzerine çekti.
 
*Beni bu sevgi yağmurunda yalnız bırakmadınız!**
Selami Şahin sahnede duygularını: ‘‘Sahneye çıkmadan önce çok dua ettim yağmur yağmasın da gelen sevenlerim ıslanmasın diye ama görüyorumki her şeye rağmen beni bu sevgi yağmurunda yalnız bırakmadınız. Şeref verdiniz. Allah sizi başımdan eksik etmesin.’ sözleriyle dile getirdi.
*Konser için özel tasarım el yapımı devasa davullar ! *
Selami Şahin’e sahnede konser için özel olarak tasarlanan, eşi benzeri olmayan el yapımı devasa davullar eşlik edince Harbiye’de yağmurun altında muhteşem görüntüler ortaya çıktı.
*Selami Şahin ve oğlu Lider Şahin’den duygu dolu konuşma! *
Selami Şahin, efsanevi şarkılarından ‘’Seninle Başım Dertte’’ performansı sırasında oğlu Lider Şahin’i sahneye davet etti ve ikili şarkıyı birlikte söyledi. Büyük alkış alan performans sonunda Selami Şahin:” Oğlumla sahnede bu şarkıyı paylaşıp, beraber söylemek büyük bir şeref ve onur. Allah evlatlarımızı başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın oğlum.” sözlerini dile getirdi. Lider Şahin ise babasına: ‘‘8 senedir sahnede sana eşlik edebilmek muhteşem bir duygu.33 senedir de muhteşem bir babasın.” diyerek herkesi duygulandırdı.
Selami Şahin’in eşi Didem Şahin, Ahmet Selçuk İlkan, oyuncu Mehmet Aslan, Tanju Babacan, Şilan Makal gibi isimlerin yanısıra Eskimeyen Şarkılar konseptinin metin yazarı Yavuz Hakan Tok’da izleyciler arasında duygulu anlar yaşadı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys