GÖKSEL’ İN SONBAHAR BULUŞMALARI! GÖKSEL HİÇ YOK İLE ZİRVEDE !

Eyl 16 • Bültenler, Göksel Bültenler, Göksel Haberler, Göksel Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1421 görüntüleme • Yorum yok GÖKSEL’ İN SONBAHAR BULUŞMALARI! GÖKSEL HİÇ YOK İLE ZİRVEDE !

GÖKSEL’ İN SONBAHAR BULUŞMALARI!

KONYA VE ANKARA’DA SEVENLERİYLE ÖZLEM GİDERDİ !

GÖKSEL HİÇ YOK İLE ZİRVEDE !

Sevilen sanatçı Göksel, aşil tendonunda meydana gelen yırtılmaya rağmen konserlerine ara vermeden devam ederek Cuma akşamı Konya ve bir sonraki gün ise Ankara’da sevenleriyle buluştu.

Haziran ayında yayınladığı son şarkısı Hiç Yok ile radyolarda en çok çalınan şarkı olarak 1 numaraya yerleşen sanatçıya, hem Konya hem de Ankara’da hayranları şarkının performansı esnasında coşkuyla eşlik etti.

Cuma akşamı Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde yoğun kalabalıkla hep bir ağızdan şarkılarını söyleyen sanatçı, bir sonraki akşam Ankara MEB Şura Salonu’nda büyük bir ilgiyle karşılandı.

Göksel:”Mevlana okuyarak iyileştim.”

Konya konserinde duygularını dile getiren sanatçı, şu sözleri söyledi:’‘ Konya’ya geldiğim için mutlu hissediyorum. Hayat güzel tesadüflerle dolu. Son 1 aydır Mevlana okuyarak iyileştim. ‘‘

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys