GÖKHAN TÜRKMEN’DEN 360 DERECE KONSER!

May 11 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 1053 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’DEN 360 DERECE KONSER!

 
  
GÖKHAN TÜRKMEN‘DEN 360 DERECE KONSER!
 
GÖKHAN TÜRKMEN FUNK, POP, CAZ, ROCK SOUNDLARIYLA MÜZİK DOLU BİR GECE YAŞATTI
Yeni projeler deneyerek müziğe farklı bir soluk ve bakış açısı getiren başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam Zorlu PSM Caz Festivali kapsamında orkestrası GTBand ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atarak şarkılarını yeniden düzenlediği haliyle dinleyicilerle buluşturdu.
Özenle hazırlandığı ” Prova ” isimli konsepti ile dinleyiciye özel bir gece yaşatan sanatçı, 360 derece kurulan sahnesiyle interaktif ve farklı bir konsere imza attı.
“Samimi bir sahne olmasını istedik”
Gökhan Türkmen konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda duygularını: ” Şarkılarımızı yeniden prova ettiğimiz bir konser olacak. Caz festivalindeyiz. Çok heyecanlıyız ve ilk defa caz festivalinde sahne alacağız. Keyifli bir konser olacak. Bu geceye özel 360 derece bir sahne oluşturduk. Konseptin ismi Prova’da olduğu için birbirimize bakabildiğimiz dinleyici ile iç içe samimi bir sahne olsun istedik. İlerleyen zamanlarda bu konsepti detaylandıracağız. Şimdilik şarkılarımızı yeniden aranje ettiğimiz bir sahne olacak. Dinleyiciler şarkılarımızı pop, caz, funk, rock soundlarında duyacaklar. Biraz daha seyircinin yönlendireceği, interaktif bir konser yapmayı planlıyoruz.” cümleleriyle dile getirdi.
Konseri izlemeye gelenler arasında; Ayşegül Aldinç, Aslı Demirer, Hakan Ummak, Emre Erdemoğlu, Murat Joker, Berkay Özideş, Rahşan Gülşan gibi isimler vardı.
Sürpriz dansçılar! 
Çatı Katı şarkısında profesyonel dansçılar Özhan Araz ve Ece Somer’in performans sergilediği gecede, Gökhan Türkmen İnsanız Ayıbı Yok şarkısını söylerken dinleyiciler arasından iki kişi tango yaptı ve alkış aldı. Sanatçının sevilen şarkısı Taş’ta ise Bahadır Efe dans gösterisiyle geceyi süsledi.
Modern ve cool tarzı ile dikkat çeken Gökhan Türkmen konser için ünlü modacı Emre Erdemoğlu’nun Kurşun Asker koleksiyonundan giyindi.
Yoğun istek üzerine tekrar söyledi! 
Gökhan Türkmen, son teklisi Lafügüzaf’ı söylemesinin ardından dinleyicilerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı tekrar seslendirdi.
Yavuz Çetin’i andı! 
Gökhan Türkmen, Dene şarkısında Yaşamak İstemem şarkısının sahibi, 2001 senesinde kaybettiğimiz Türkiye’nin en ünlü gitar virtüözlerinden Yavuz Çetin’i sahnesinde andı.
Yaklaşık 2 saat süren konser sonunda herkese teşekkür eden Türkmen, konsepti ilerleyen zamanlarda değiştirerek müzikseverler ile buluşturacağının müjdesini verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys