ECE SEÇKİN : ” BU ÖDÜL BENİM İÇİN MOTİVE KAYNAĞI OLDU ! ”

Kas 7 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Haberler • 2521 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN : ” BU ÖDÜL BENİM İÇİN MOTİVE KAYNAĞI OLDU ! ”

   
 
ECE SEÇKİN : ” BU ÖDÜL BENİM İÇİN MOTİVE KAYNAĞI OLDU ! ”
Başarılı sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz gün Regenera Activia gecesi için Swissotel’de sahne aldı. 
Yoğunluğuma şükrediyorum! Bunlar tatlı telaşlar…
Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan iddialı sanatçı Ece Seçkin, gecede şıklığı ile göz doldururken sahne kıyafetlerini özel olarak diktirdiğini, gündelik hayatında da kıyafetlerine özen gösterdiğini dile getirdi.
 
Konser yoğunluğundan dolayı evine çok az vakit ayırabildiğini paylaşan Ece Seçkin, bunların tatlı telaşlar olduğunu ve bu yoğunluktan şikayetçi olmadığını, şükrettiğini söyledi.
Bu ödül benim için motive kaynağı oldu !
Tüm ülkelerde en başarılı sanatçıların ödüllendirildiği DAF Bama Music Awards ödül töreninden ödül almaya hak kazanan Ece Seçkin bu ödül töreni ile ilgili : ”Dünyanın bir çok ülkesinden katılımcı sanatçı ve şarkıcılar olacak. Bu yılda Sayın Seyirciler şarkımız ile Türkiye’den beni layık gördüler. Bu çok onur ve gurur verici bir durum. Çok mutluyum. Bu ödül benim için büyük bir motive kaynağı oldu. ” yorumunda bulunarak ödül gecesinde sahnede Türk Bayrağı ile şarkı söyleyeceğini, bunu düşünmenin bile kendisini şimdiden çok heyecanlandırdığı duygusunu paylaştı. 
Annesi, müstakbel kayınvalidesi ve erkek arkadaşı Çağrı Terlemez’de izleyenler arasındaydı!
Ece Seçkin’in annesi Lale Seçkin , erkek arkadaşı Çağrı Terlemez ve erkek arkadaşının annesi Leyla Terlemez’de gecede Ece Seçkin’i izleyenler arasındaydı.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys