BORA DURAN ANNESİNE ALBÜM YAPACAK ! 

Şub 19 • Bora Duran Bültenleri, Bora Duran Haberleri, Bültenler, Haberler • 2304 görüntüleme • Yorum yok BORA DURAN ANNESİNE ALBÜM YAPACAK ! 

BORA DURAN ANNESİNE ALBÜM YAPACAK ! 
BORA DURAN CADDEBOSTAN HAYAL KAHVESİ’NDE ESTİ GEÇTİ !
Başarılı müzisyen Bora Duran, 17 Şubat akşamı Özgür Şahin yönetimindeki yeni işletmesi ile birlikte Caddebostan Hayal Kahvesi’nde sevenleri ile buluştu.
Güçlü yorumu ve dillerden düşmeyen besteleri ile müzik dolu bir gece yaşatan sanatçı, Anadolu Yakası’nda müzikseverler ile birlikte kendi şarkılarının yanı sıra cover şarkıları da hep bir ağızdan seslendirdi.
Sahnede sürpriz !
Annesi Dilek Yalçınduran’a albüm yapacağının müjdesini veren Bora Duran, annesini sahneye davet ederek birlikte şarkılar söyledi.
Bir Dilek Pınarı bir hatıra projesi ! 
Bora Duran konser öncesi basın mensuplarına verdiği röportajda : ” Annemin bana bu yolda büyük katkısı var. Şimdi ise bu tecrübeler ile beraber annemle birlikte bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Bir Dilek Pınarı isimli bir proje yapacağız. ” dedi. Annesi Dilek Yalçınduran ise: ” Çok uzun zamandır hayalimdeydi. Nostaljik şarkılardan oluşan bir proje yapacağız. Bora’ya sürekli söylüyordum. Anı olarak kalacak bir proje olacak bizim için.Tam  olarak bir hatıra projesi aslında. ” dedi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys