GÖKHAN TÜRKMEN LADIES&GENTLEMEN KOROSU İLE SAHNEDE !

Ara 24 • Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 4100 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN LADIES&GENTLEMEN KOROSU İLE SAHNEDE !

 Satır içi resim 1
 
 
GÖKHAN TÜRKMEN LADIES&GENTLEMEN KOROSU İLE SAHNEDE !
Ladies & Gentlemen İstanbul korosu,  Gökhan Türkmen’in konuk sanatçı olarak katıldığı ”10.yıl Özel Konseri” kapsamında 19 Aralık 2015’te Caddebostan Kültür Merkezi’nde konser verdi.
2005 yılından bu yana 60 kişilik bir ekiple bir çok konsere imza atmış olan, müzikal tiyatroyu seven dinleyicileri ve ünlü müzisyenleri bir araya getiren Ladies & Gentlemen korosu, bu yıl sahnesinde başarılı sanatçı ”Gökhan Türkmen”i ağırlıyor.
2015 yılında ‘Sen İstanbulsun’ , ‘Çatı Katı’, ‘Taş’ isimli şarkıları ile radyo, televizyon ve dijital platformlarda en çok dinlenen sanatçı olan Gökhan Türkmen,  Ladies & Gentlemen ”10. yıl Özel Konseri” ‘nde  sempatik tavırları ile gecenin sürprizi oldu.
The Civil War müzikalinden ‘Brother My Brother’ isimli şarkıyı seslendiren Gökhan Türkmen, performansı ile ayakta alkışlandı.
gt-ladies gt-ladies2 gt-ladies3 gt-ladies4 gt-ladies5 gt-ladies6

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys