FATMA TURGUT’A İKİ ÖDÜL BİRDEN!

Şub 13 • Bültenler, Fatma Turgut Bültenler, Fatma Turgut Haberler, Fatma Turgut Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2302 görüntüleme • Yorum yok FATMA TURGUT’A İKİ ÖDÜL BİRDEN!

FATMA TURGUT’A İKİ ÖDÜL BİRDEN!

EN GÜÇLÜ KADIN ŞARKICI FATMA TURGUT!

Türk rock müziğin başarılı isimlerinden Fatma Turgut, PowerTürk Müzik Ödülleri’nde ”En Güçlü Kadın Şarkıcı” ve ”En İyi Şarkı” kategorilerinde iki ödül birden aldı.

”Nefesim yettiğince hep şarkı söyleyeceğim.”

Ödül ile ilgili duygularını ifade eden Fatma Turgut, şu sözleri dile getirdi: ”İki ödül birden almanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Tüm kalbimle ve samimiyetimle söylüyorum ki bu iki ödül benim için çok değerli. Hayatımın sonuna kadar benimle olacaklar. Can, canım arkadaşım Can Bonomo’yu es geçmemek gerekir. Elimde Dünya albümüne en son giren şarkı ve çıkış şarkımız Bir Varmış Bir Yokmuş Can Bonomo şarkısıydı. Can bana sen ne söylersen güzel oluyor diyor ama Can’ın bana yaptığı onlarca şarkının içerisinde seçtiğim bir şarkıydı. Benim için çok ama çok değerli bir şarkı. Sahnede söylerken hala bambaşka yerlere gidiyorum. Aslında işin ön tarafında sadece beni görüyorsunuz ama büyük bir ekip çalışması bu. Hayatım boyunca hep şunu söyledim: nefesim yettiğince şarkı söyleyeceğim ve nefesim yettiğince sesimi duyurmaya çalışacağım. Herkesin emeği ve yeri bende çok büyük. Değer veren, destekleyen, beni asla ama asla yalnız bırakmayan bütün takipçilerime çok teşekkür ediyorum.”

2019 senesinde yayınladığı Elimde Dünya isimli ilk solo albümü ile büyük başarılara imza atan ve adından söz ettiren Fatma Turgut, albümün ikinci video klibi Günleri Bağlarken’i kısa bir süre önce izleyicilerin beğenisine sundu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys