HERA VE OZAN DOĞULU KAMERA KARŞISINDA!

Ara 16 • Bültenler, Haberler, Hera Bültenler, Hera Haberler • 1572 görüntüleme • Yorum yok HERA VE OZAN DOĞULU KAMERA KARŞISINDA!

HERA VE OZAN DOĞULU KAMERA KARŞISINDA!

Albümün 6. video klibi için Ozan Doğulu ile birlikte kamera karşısına geçen Hera, klipte ayrılık acısına rağmen güçlü duran kadın imajı çizerek, siyah beyaz ve renkli fonlar eşliğinde şarkının duygusunu ön plana çıkartıyor.

Klip çekimi için özel olarak hazırlanan ve tasarlanan kostümleriyle kendisini Nil Ninat’a teslim eden Hera’nın göz dolduran güzelliği ise şarkıyla büyük uyum sağlıyor. Projenin fotoğrafları Cihan Hakkı İnal imzası taşıyor.

Sözü ve müziği Tuğrul Cerrahoğlu, düzenlemesi ise başarılı prodüktör Ozan Doğulu’ya ait olan şarkı, Hera’nın güçlü ve etkileyici sesini ortaya çıkardığı slow tempo bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

Auto Plato Stüdyoları’nda tamamlanan klibin çekimleri 35 kişilik bir ekiple bir günde gerçekleştirilirken, klibin yönetmenliğini Erdi Sevinç, görüntü yönetmenliğini ise Eren Yıldız üstlendi.

Ozan Doğulu feat. Hera Yanar şarkısının klibi DGL&DMC etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys