GÖKHAN TÜRKMEN: ”BARIŞ MANÇO VE ERKAN OĞUR’U İDOL OLARAK GÖRÜYORUM” SANAT BENİM MOTİVASYON KAYNAĞIM ! 

Nis 18 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1289 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN: ”BARIŞ MANÇO VE ERKAN OĞUR’U İDOL OLARAK GÖRÜYORUM” SANAT BENİM MOTİVASYON KAYNAĞIM ! 

GÖKHAN TÜRKMEN: ”BARIŞ MANÇO VE ERKAN OĞUR’U İDOL OLARAK GÖRÜYORUM”
 
SANAT BENİM MOTİVASYON KAYNAĞIM ! 
Farklı ve başarılı projelere imza atan sevilen sanatçı Gökhan Türkmen, geçtiğimiz gün İstanbul Üniversitesi Ekonometri Kulübü’nün düzenlediği Kariyer Günleri’18 Etkinliği’nde söyleşiye katılarak öğrencilerle buluştu.
Barış Manço ve Erkan Oğur’u idol olarak görüyorum!
Sevilen sanatçı idolünüz var mı sorusuna: ”Barış Manço ve Erkan Oğur benim çok sevdiğim ve idolüm diyebileceğim çok değerli, müziğe yön vermiş müzisyenler. İdol olarak aldığım sanatçıların hem müziğe bakış açısını hem felsefesini ve hem de yaşam tarzını örnek alıyorum. Erkan Oğur çok değerli bir müzik adamı ama bunlardan daha önemlisi hayata ve şöhret dediğimiz şeye nasıl baktığıdır. Barış Manço ise tam bir dünya starıydı. Şimdiki dünya starları gibi değil, onlarsan daha vizyon sahibiydi. Kıyafetiyle, özel hayatı ile ve seçimleri ile her zaman örnek alınan ve yenilikleri takip eden bir sanatçıydı.Aslında starlık da tam olarak böyle bir kavramdır. ” şeklinde cevap verdi.
 
Sanatın kendisi benim için motivasyon kaynağı!
Türkmen şarkılarınızı yaparken motivasyon kaynağınız nedir sorusuna ise: ”Sanatla ilgili hissiyatı yüksek eserler benim motivasyonumu ve enerjimi yükseltiyor. Gece oturup çok etkileyici bir film izlediğimde, uykum kaçar uyuyamam veya beni hissiyat anlamında etkileyen bir tiyatro oyunu izlediğimde üç gün boyunca etkisinde kalabilirim. Bazen çok acayip bir şarkı dinlediğimde, o şarkının etkisinde kalıp herkese dinletmek istiyorum. Bunların hepsi bana şarkı yapmak için de ilham veriyor. Kısaca sanatsal bir şey yaparken yine sanatsal bir şeyden besleniyorum. Sanatın kendisi benim için motivasyon kaynağı.”dedi.
Canlı performansıyla öğrencilere müzik ziyafeti yaşattı!
Gökhan Türkmen öğrencilerin sorularını cevapladıktan sonra yeni şarkısı Lafügüzaf’ı ve ardından dillerden düşmeyen Sen İstanbulsun  şarkısını canlı canlı seslendirdi ve etkinliğin sonunda öğrencilerle selfie çekti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys