GÖKHAN TÜRKMEN, ASLI DEMİRER VE EGE ÇUBUKÇU KLİP ÇEKİMİ İÇİN DUBAİ’YE GİTTİ ! 

Kas 9 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3208 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN, ASLI DEMİRER VE EGE ÇUBUKÇU KLİP ÇEKİMİ İÇİN DUBAİ’YE GİTTİ ! 

GÖKHAN TÜRKMEN, ASLI DEMİRER VE EGE ÇUBUKÇU KLİP ÇEKİMİ İÇİN DUBAİ’YE GİTTİ ! 
 
GÖKHAN TÜRKMEN DUBAİ SOKAKLARI’NDA ! 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, Aslı Demirer ve Ege Çubukçu Dubai’ye giderek, Ege Çubukçu’nun yeni şarkısı için kamera karşısına geçti.
Sosyal medya hesabından ilgi çekici bir kare paylaşan Gökhan Türkmen, farklı tarzı ile hayranları tarafından beğeni ve soru yağmuruna tutuldu.
Ege Çubukçu’nun Gökhan Türkmen’in yapım şirketi GTR Müzik’ten çıkacak olan yeni projesinin Murat Joker yönetmenliğinde çekilen klibi için soluğu Dubai’de alan Gökhan Türkmen, Aslı Demirer ve Ege Çubukçu’nın nasıl bir proje ile müzikseverlerin karşısına çıkacağı ise merak uyandırdı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys