AYDIN KURTOĞLU ÇOCUKLAR İÇİN YAZDIĞI ” SPOR AŞK ” ŞARKISINI İLK DEFA SESLENDİRDİ !

Mar 24 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Haberler • 2685 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU ÇOCUKLAR İÇİN YAZDIĞI ” SPOR AŞK ” ŞARKISINI İLK DEFA SESLENDİRDİ !

AYDIN KURTOĞLU ÇOCUKLAR İÇİN YAZDIĞI ” SPOR AŞK ” ŞARKISINI İLK DEFA SESLENDİRDİ !
Başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz akşam Cemal Reşit Rey Salonu’nda gerçekleşen Basın ve Spor Ödülleri gecesinde hem ödül verdi hem de çocuklar için özel olarak hazırladığı Spor Aşk şarkısını ve Yak şarkısını seslendirdi.
Çocuklar için özel olarak hazırladı !
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul tarafından düzenlenen gecede, uzun zamandır müzik listelerindeki yerini koruyan Yak şarkısını davetliler ile hep bir ağızdan seslendiren Kurtoğlu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocuklara sporu sevdirmek ve onların spora olan ilgilerini arttırmak için hazırladığı Spor Aşk şarkısını da ilk defa ödül töreninde seslendirdi.
Yeni şarkılar yolda !
Yeni maxi single hazırlıklarını tamamlayan ve çok yakın zamanda sevenleri ile buluşturacak olan Aydın Kurtoğlu, konserlerine de ara vermeden devam ediyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys