GÖKHAN TÜRKMEN 2017 KONSER TURNESİ !

Oca 20 • Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler, Yazılı Basın • 6553 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN 2017 KONSER TURNESİ !


 
GÖKHAN TÜRKMEN 2017 KONSER TURNESİ !

Son albümü Sessiz ve ilk video klibi Öyle Güzel Ki ile başarı çıtasını yükselten  Gökhan Türkmen, 2017 yılına yeniliklerle girdi.

4 Ocak’ta ikinci kızı Leyla Ada’yı sağlıklı bir şekilde kucağına alarak tarif edilemez bir mutluluk yaşayan Türkmen, bir yandan da albümünün ikinci video klibini çekmek için hazırlıklarını tamamlamak üzere.
Sessiz albümünde bulunan şarkılarının bir çoğunu kliplendirecek olan sanatçı, 2017 konser programını da sevenleri ile paylaşıyor.
Gökhan Türkmen’in  akustik konser projesi birbirinden farklı şehirlerde 2017’de devam ediyor. 
Gökhan Türkmen, geçtiğimiz yıl Tarihi Ses Tiyatrosu’nda başladığı ve büyük ses getiren akustik konser projesini genişleterek İstanbul dışında Bilecik, Eskişehir, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde de devam ettirecek.
2017’nin  ilk akustik konserini 31 Ocak tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde verecek olan sanatçının konser biletleri şimdiden tükenmek üzere !

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys