Eflatun ‘Anahtar’

Mar 27 • Bültenler, Eflatun Bültenleri, Eflatun Haberleri, Haberler • 4957 görüntüleme • Yorum yok Eflatun ‘Anahtar’

Eflatun’un ‘ANAHTAR’I

Başarılı besteci ve yorumcu Eflatun yeni projesi ANAHTAR ile müzik severlerle buluştu…

Aşk Müzik yapım etiketi ile yayınlanan projede ‘Aşklambaç’ ve ‘Anahtar’ isimli iki şarkı yer alıyor, söz ve müzikleri Eflatun imzası taşıyan şarkıların düzenlemeleri Eflatun ve Serkan Ölçer ortak çalışması.

İLK VİDEO KLİP ‘AŞKLAMBAÇ’

Yeni şarkısı ‘Aşklambaç’ ın video klibi ‘Barış Kırımşelioğlu’ yönetmenliğinde Kuzguncukta çekildi.Klip’te Eflatun’a usta oyuncu ve tiyatrocu Devrim Parscan ,Bkm Mutfak oyuncularından Ayşegül Akdemir, Hasan Elmas,Umut Kerem Aktürk ve Eylül Özsaylık eşlik etti.

2010 yılında ilk albümü Cennette Bir Akşamüstü’ ile ve albümün ilk çıkış şarkısı Şarap’ın hem klibi hem de anlatımıyla büyük bir ses getirmişti. Tiril Tiril, Günahlar İşliyorum gibi şarkıları dijital mecralarda yüksek sayıda dinlenme oranlarına ulaştığı albümde sanatçı; Cennette Bir Akşamüstü eserinde mors alfabesini bir şarkıda kullanarak dünyada bir ilk’i gerçekleştirdi..

Eflatun’un dünyada bir ilki gerçekleştirdiği diğer projesi ise dünyada ilk organ bağışı ile ilgili şarkıyı kendisinin yazmış olmasıdır. Sanatçının 2012 yılındaki ikinci albümü Çıkmaz Sokaklar, Burcu Güneş’le yaptığı düet ile büyük ses getirdi. Haftalarca bir numarada kalmayı başaran şarkı, Eflatun’un rengini kalplere kazımayı başardı. Yine aynı albümde Yasaklı Kitaplar Gibi isimli şarkısı Burcu Güneş tarafından tekrar seslendirildi.

Sadece kendi albümlerindeki şarkılar değil başka sanatçılara verdiği şarkılarla da gündemini koruyan sanatçının, Burcu Güneş’in Oflaya Oflaya, Sen Kaybı, Bir Lokma Sevda; Gülben Ergen’in Vıdı Vıdı, Mahsuscuktan; Mustafa Ceceli’nin Dünyanın Bütün Sabahları, Zillerime Basıp Kaçıyor; Mustafa Sandal’ın Kurşun Geçirmez; Zeynep Mansur’un Yudum Yudum, Röya, Gemiciler, Gönen, Bahsetme gibi seslendirdikleri eserler dinleyiciler tarafından çok sevilen şarkıları arasında yer alıyor.
2013 yılında en iyi şarkı, en iyi düet ve en iyi besteci dallarında sayısız ödüller alan Eflatun, aynı zamanda Aşk Müzik etiketi altında yeni projelerin prodüktörlüğünü de üstlendi.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un önde gelen performans mekanlarından Jolly Joker ‘de ‘Anahtar’ isimli projesinin tanıtımını yapan Eflatun; sahne performansı ve seslendirdiği şarkılar ile de büyük beğeni topladı. …

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys