SUZAN KARDEŞ’LE HIDIRELLEZ COŞKUSU !

May 3 • Haberler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri • 3057 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ’LE HIDIRELLEZ COŞKUSU !


 
 
SUZAN KARDEŞ’LE HIDIRELLEZ COŞKUSU !
 
SUZAN’IN HIDIRELLEZ BAHÇESİ’NE BAHAR GELDİ ! 
Başarılı sanatçı Suzan Kardeş, her yıl coşkulu dakikalara ev sahipliği yapan Hıdırellez Bayramı’nı 5 Mayıs Perşembe akşamı saat 21:00’da gelenekselleşen Beyoğlu Zarifi Sahnesi’nde sevenleri ile birlikte kutlayacak.
Birbirinden hareketli ve güzel şarkıların içinde bulunduğu geniş repertuvarı ve eğlenceli sahne performansı ile baharın gelişini coşkulu bir şekilde karşılayacak olan Suzan Kardeş, aynı zamanda özel olarak hazırladığı sürprizler ile kendisini dinlemeye gelenlerle birlikte hıdırellez ritüellerini  gerçekleştirecek.
Bir çok ünlü ismin katılacağı Suzan Kardeş’in Hıdırıllez Kutlamaları, her sene olduğu gibi bu sene de renkli dakikalara sahne olacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys