FENERBAHÇE TARAFTARLARINDAN ECE SEÇKİN’E ÇAĞRI:  “ŞAMPİYONLUK ŞARKISI YAPMANI İSTİYORUZ.”

Şub 22 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1618 görüntüleme • Yorum yok FENERBAHÇE TARAFTARLARINDAN ECE SEÇKİN’E ÇAĞRI:  “ŞAMPİYONLUK ŞARKISI YAPMANI İSTİYORUZ.”

FENERBAHÇE TARAFTARLARINDAN ECE SEÇKİN’E ÇAĞRI:  “ŞAMPİYONLUK ŞARKISI YAPMANI İSTİYORUZ.”

FB TARAFTARLARI ECE SEÇKİN’E PANKART AÇTI!

Fenerbahçe taraftarları geçtiğimiz gün başarılı pop müzik sanatçısı Ece Seçkin için sokağı kocaman bir pankart ile donatıp, sanatçının şampiyonluk şarkısı yapması için çağrıda bulundu.

”Sözüm söz!”

Koyu Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin ise bu çağrıyı yanıtsız bırakmayarak Twitter üzerinden: ”Gözlerim doldu, çok duygulandım. Sözüm söz! Onurdur, şereftir Fenerbahçe’m!” şeklinde bir açıklamayla şampiyonluk şarkısına yeşil ışık yaktı.

10 binlerce etkileşim alan paylaşıma ise birkaç saat içerisinde taraftarlardan yorum yağdı.  Taraftarların hazırladığı pankarttaki çağrı metni ise şu şekildeydi:”Dünya starımız Sayın Ece Seçkin Hanım’a sesleniyoruz. Sizden ricamız Fenerbahçe’mizin şanına ve şerefine yakışır bir şekilde şampiyonluk şarkısı yapmanızı istiyoruz.”

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys