AYDIN KURTOĞLU’NUN YEPYENİ ŞARKISI VE VİDEO KLİBİ : ” SÖZ ” 

Şub 27 • Aydın Kurtoğlu Bültenler, Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3290 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU’NUN YEPYENİ ŞARKISI VE VİDEO KLİBİ : ” SÖZ ” 

AYDIN KURTOĞLU SÖZÜNÜ TUTTU ! 
AYDIN KURTOĞLU’NUN YEPYENİ ŞARKISI VE VİDEO KLİBİ : ” SÖZ ” 
Son maxi single’ı Pişman ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten pop müziğin iddialı ismi Aydın Kurtoğlu, ” Söz ” ismini verdiği yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisine sunuyor.
Sözleri Günay Çoban’a, bestesi ve düzenlemesi Yak şarkısının da söz ve müziğine imzasını atan Serkan Balkan’a, mix&masteringi Emre Kıral’a ait olan ”Söz” şarkısı için uzun süredir yoğun bir çalışma temposuna giren başarılı sanatçı, güncel ve modern soundlar baz alınarak düzenlenen şarkıda, elektronik müzik ile Türk ezgilerinin harmanlanmış halini müzikseverlere sunuyor.  
 
Aydın Kurtoğlu yeni klibi için 8 kilo verdi ! 
”Söz” şarkısının klip çekimi için yönetmen Murat Joker ve ekibi ile birlikte Tokyo’ya giden Aydın Kurtoğlu, iki ayrı konseptte gece ve gündüz çekimleri tamamlanan klip için tarzını baştan aşağıya değiştirdi.
Modern ve cool duruşu ile Tokyo sokaklarında dolaşan ve arayış içerisinde olan bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, klip için 8 kilo vererek yeni bir görünüme kavuştu.  
Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı ve video klibi ”Söz”, DMC etiketiyle 27 Şubat tarihinde tüm dijital platformalarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys